۳ میم کوین سولانایی با پتانسیل رشد بالا!

معرفی میم کوین

با تغییر روندها، برخی از ارزهای دیجیتال در بازار تقاضای خود را از دست می‌دهند که منجر به ضررهای موقت می‌شود. تاکنون، تنها میم‌کوین‌ها بر بازار تسلط داشته‌اند، اما کوین‌های سولانا نیز این هفته در حال بازیابی هستند و با وجود شرایط بازاری ناپایدار، سودهای قابل توجهی کسب کرده‌اند.اکنون، ارزش بازار کوین‌های سولانا حدود ۲۱۰ میلیارد دلار با حجم معاملات ۵۰.۶ میلیارد دلار است. نه تنها این، بلکه توکن بومی سولانا، SOL، تحت تأثیر بحث ETF سولانا، بازیابی قابل توجهی داشته است.

ورود یا عدم ورود ETF سولانا به بازار بستگی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دارد، اما محبوبیت این کوین‌های در حال رشد سولانا ممکن است بزرگ‌ترین سودها را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان آورد. در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

پاپ‌کت (POPCAT)

در حالی که بقیه ارزهای دیجیتال در حال مبارزه هستند پاپ‌کت با رشد ۷۷۳۴٪ ارز دیجیتال سال است و همچنان در منطقه صعودی قرار دارد. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷٪ رشد داشته که بخشی از روند صعودی هفته‌اش است که بیش از ۱۵۷٪ سود به همراه داشته است. این میم کوین سولانا اکنون با ارزش ۰.۶۳۷۶ دلار قرار دارد و تنها به ۱۲٪ افزایش نیاز دارد تا به اوج جدید خود برسد.

میکی (MICHI)

میکی با کمی کاهش مواجه شد و ارزش آن در ۲۴ ساعت گذشته ۲٪ کاهش یافت، اما روند صعودی هفته‌اش با ۱۰۲٪ رشد، آن را در لیست محبوب‌ترین کوین‌های سولانا قرار داده است. جالب اینجاست که میکی هنوز راه درازی تا رسیدن به اوج خود دارد، چرا که افزایش ماه می آن ۵۹٪ بیشتر از ارزش فعلی ۰.۲۴۱۷ دلار بود. با وجود تازه وارد بودن به بازار، MICHI توانسته در بین سرمایه‌گذاران موفق عمل کند.

بلاک‌اسِت (BLOCK)

پس از دو سال روند نزولی، بلاک‌اسِت بالاخره شکست خود را جبران کرد و در این ماه ۱۴۸٪ سود به دست آورد. اگرچه راه طولانی در پیش است، اما روند صعودی جاری ارزش توجه را دارد و ارزش BLOCK به ۰.۱۳۷۲ دلار با ۸۹٪ سود در طول هفته رسیده است. اگر این روند ادامه یابد، این کوین سولانا ممکن است به اوج ۰.۵۴۸۶ دلار نزدیک شود که بیش از ۷۵٪ بالاتر از ارزش فعلی است.

کلام پایانی

پاپ‌کت، میکی و بلاک‌اسِت از برترین کوین‌های سولانا در این هفته هستند، اما بسیاری از کوین‌های دیگر نیز در حال پیروی از همین روند هستند و محبوبیت خود را در بازار بازمی‌یابند. با این حال، کوین‌های معروف همچنان پیشرو در این افزایش نیستند و سوالاتی درباره پتانسیل آن‌ها در بین این ارزهای دیجیتال نوظهور به وجود می‌آید.

منبع: Coingape

توجه: مقاله‌ای که مطالعه کردید، یک ترجمه‌ی فارسی از منابع انگلیسی زبان، صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی به کاربران عزیز توکن‌باز است. موارد و پروژه‌های معرفی شده، توصیه مالی نیستند، و در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری هستید. تحقیقات بیشتر انجام دهید و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.