۵ ارز دیجیتال که باید در آلت سیزن در سبد خود داشته باشید!

معرفی پروژه

تحلیلگران اشاره کرده‌اند که در حالی که بیت‌کوین و اتریوم اخیراً در کانون توجه بوده‌اند، تاریخ نشان می‌دهد که هنگامی که بیت‌کوین به یک بالاترین قیمت جدید دست می‌یابد و تثبیت می‌شود، آلت‌کوین‌ها معمولاً جهش می‌کنند.اگرچه بیت‌کوین قبل از رویداد هاوینگ به یک قله جدید رسید و انتظار می‌رود بیشتر صعود کند، فضای کلی ارز دیجیتال نشان می‌دهد که آلت‌کوین‌ها برای جهش‌های بزرگ آماده‌اند. تحلیلگر ارز دیجیتال Altcoin Buzz در آخرین ویدیوی خود از لیست “آلت‌کوین‌های با اطمینان بالا” خود پرده برداشت.

ارز1: آربیتروم

او گفت که اولین آلت‌کوین در لیست او آربیتروم (ARB) است. آربیتروم یک راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم است که اخیراً توجهات را به خود جلب کرده است. علاوه بر این، از اکوسیستم موجود اتریوم پشتیبانی می‌کند و این امر را برای توسعه‌دهندگان و کاربران آسان می‌سازد تا مهاجرت یا ادغام کنند. تصویب اخیر ETFهای اتریوم به پروژه‌های مبتنی بر اتریوم، از جمله آربیتروم، سود رسانده و احتمالاً نقدینگی بیشتری را به همراه خواهد داشت.

اگرچه ARB نسبت به بالاترین قیمت تاریخی خود 50% کاهش یافته است، این کاهش برای سرمایه‌گذاران میان‌مدت تا بلندمدت تخفیف خوبی را ارائه می‌دهد. با به‌روزرسانی‌ها و گسترش‌های اخیر، از جمله راه‌اندازی استخر Alien X و استفاده از فناوری هوش مصنوعی، آربیتروم برای رشد آماده است.

ارز2: تکتوم

ارز بعدی تکتوم (TET) است، پروژه‌ای که به خاطر فناوری بلاک‌چین پرسرعت و مقیاس‌پذیر خود که هدف آن ایجاد تجربه کاربری روان‌تر است، شناخته می‌شود. بلاک‌چین تکتوم می‌تواند بیش از ۱ میلیون تراکنش در ثانیه پردازش کند، با ذخیره هش‌ها در شبکه و تراکنش‌ها در سطوح پایین‌تر، که باعث سبک‌تر و سریع‌تر شدن شبکه می‌شود.

به‌روزرسانی‌های اخیر در اکوسیستم تکتوم زمینه را برای رشد فراهم کرده است و لیست شدن توکن TET در BingX انتظار می‌رود که باعث افزایش دید و نقدینگی شود. توکن TET در حال حاضر با قیمت ۱۲.۱۳ دلار معامله می‌شود که با توجه به اینکه حدود ۶۰ درصد زیر بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی ۴۵ دلار است، تخفیف بزرگی با پتانسیل رشد محسوب می‌شود.

ارز3: اینجکتیو

سومین آلت‌کوین در لیست او اینجکتیو (INJ) است. اخیراً، علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی و داده‌های بزرگ مانند INJ وجود داشته است. قیمت اینجکتیو در حال بازگشت است و فعالیت شبکه در حال افزایش است، که نشانه خوبی برای سلامت پروژه است. این امر به ویژه قبل از یک احتمال صعودی بالقوه نویدبخش است. در حال حاضر، INJ با تخفیف حدود ۵۰ درصد زیر بالاترین قیمت تاریخی خود معامله می‌شود، که آن را قبل از افزایش قیمت، یک خرید خوب می‌سازد.

ارز4: مانتا نتورک

ارز بعدی مانتا نتورک است که در سال ۲۰۲۴ شروع قوی‌ای داشت. مانتا نتورک معاملات سریع و کارمزدهای پایین ارائه می‌دهد که آن را برای ساخت و استقرار برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر Solidity عالی می‌سازد. آنها اخیراً CDY را راه‌اندازی کردند که CI و DeFi را برای به حداکثر رساندن بازده کاربران ترکیب می‌کند. توکن MANTA در حال حاضر با قیمت ۱.۸۳ دلار معامله می‌شود، که به طور قابل توجهی پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخی خود است و آن را به یک فرصت سرمایه‌گذاری خوب تبدیل می‌کند.

ارز5: پایت نتورک

در نهایت، پایت نتورک (PYTH)، یک پروژه مبتنی بر سولانا است که به عنوان یک راه‌حل اوراکل عمل می‌کند. این شبکه داده‌های قیمتی را از صرافی‌ها، پلتفرم‌های معاملاتی و بازارسازان جمع‌آوری و به اشتراک می‌گذارد. پایت پتانسیل به چالش کشیدن چین‌لینک، راه‌حل اوراکل پیشرو در ارز دیجیتال را دارد. اگرچه هنوز ناشناخته و با قیمت پایین معامله می‌شود، این امر آن را به زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

منبع: CoinPedia News

توجه: مقاله‌ای که مطالعه کردید، یک ترجمه‌ی فارسی از منابع انگلیسی زبان، صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی به کاربران عزیز توکن‌باز است. موارد و پروژه‌های معرفی شده، توصیه مالی نیستند، و در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری هستید. تحقیقات بیشتر انجام دهید و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.