کسب درآمد میلیونی با کار اینترنتی در منزل

مجموعه ارزورک، فعال در حوزه خریدوفروش و ترید ارزهای دیجیتال از سراسر کشور، همکار دورکار می‌پذیرد. بدون هیچ‌گونه تخصص و حتی مراجعه حضوری، از منزل می‌توانید به جمع هزاران‌نفری همکاران ارزورک بپیوندید.

در همکاری با ارزورک شما چه کاری باید انجام دهید؟

همان‌طور‌که می‌دانید، صرافی‌های رمزارزی برای هر کاربر و حساب بانکی محدودیت‌هایی در تراکنش‌های بانکی اِعمال می‌کنند. شما می‌توانید ظرفیت بلااستفاده حساب‌های بانکی خود را به‌کار بگیرید و با خرید رمزارزها به‌نمایندگی از ارزورک، روزانه چندصدهزار تومان درآمد کسب کنید.

توکن باز کمپین مجموعه ارزورک را تایید می‌کند و درکنار مجموعه میهن بلاکچین، ارز دیجیتال، تترلند، راه پرداخت و بسیاری از مجموعه‌های فعال معتبر در حوزه کریپتو خود را از حامیان رسانه‌ای ارزورک معرفی کرده است.

ارزدیجیتال، توکن باز و میهن بلاکچین از حامیان رسانه‌ای ارزورک. منبع: سایت ارزورک
ارزدیجیتال، توکن باز و میهن بلاکچین از حامیان رسانه‌ای ارزورک. منبع: سایت ارزورک

مجموعه ارزورک را بیشتر بشناسید

ارزورک یک صرافی خرید و فروش و ترید ارزهای دیجیتال است که سال‌هاست با تسهیل نقل‌وانتقالات پولی در حوزه ارزهای دیجیتال، نقش مهمی در خنثی‌سازی تحریم‌های ظالمانه علیه کشور ایفا می‌کند. این مجموعه با اخذ مجوزهای قانونی لازم از نهادهای ناظر، میلیون‌ها دلار منابع مالی حاصل از فروش محصولات پتروشیمی را از‌طریق رمزارزها از بازرگانان خارجی دریافت و به اقتصاد کشور تزریق می‌کند. بنابراین، صفر تا صد فعالیت‌های این مجموعه زیرنظر سازمان‌های نظارتی انجام می‌شود.

فعالیت در مجموعه ارزورک به‌صورت کاملا دورکاری است و به حضور شما در محل استقرار شرکت نیازی نیست. از منزل و با دسترسی به اینترنت، می‌توانید وارد وب‌سایت ارزورک شوید و با درج اطلاعات حساب‌های بانکی خود و مشارکت در نقل‌وانتقال منابع مالی حاصل از خنثی‌سازی تحریم‌ها، چرخ‌های اقتصاد کشور را به حرکت درآورید.

ارزورک برای خرید رمزارزها در مقیاس کلان، دست همکاری به‌سوی شما دراز می‌کند. کافی است اطلاعات حساب بانکی خود را در‌اختیار این مجموعه بگذارید و با خرید ارز دیجیتال به‌نمایندگی از ارزورک، علاوه‌بر کسب درآمد در تأمین منابع مالی لازم برای خرید اقلام حیاتی کشور از بازار بین‌المللی مشارکت کنید.

عنوان: حساب‌های بلااستفاده را به جریان پولی خروشان ارزورک متصل و ماهانه دست‌کم ۱۰‌میلیون تومان درآمد کسب کنید

با پیوستن به مجموعه فعال ارزورک، حساب‌های بانکی خود با موجودی صفر را می‌توانید به جریان عظیم پولی وصل کنید و با مشارکت در دور‌زدن تحریم‌های ظالمانه علیه کشور عزیزمان، درآمد به‌دست آورید و میانگین حساب خود را افزایش دهید.

مدارک لازم برای مشارکت در طرح

مدارک مورد نیاز برای همکاری با ارزورک
مدارک مورد نیاز برای همکاری با ارزورک

در ادامه مدارک لازم برای مشارکت در طرح تسهیل نقل‌وانتقالات پولی بررسی می‌شود.

برای مشارکت در طرح تسهیل نقل‌وانتقالات مالی، کافی است در وب‌سایت ارزورک ثبت‌نام و مدارک زیر را در پیشخوان حساب کاربری خود بارگذاری کنید:

 • تصویر کارت ملی
 • تصویر یکی از قبوض منزل (آب، برق، گاز یا تلفن)
 • تصویر کارت بانکی
 • شماره حساب بانکی و شماره شبا
 • شماره تلفن ثابت
 • شماره تلفن همراه 

مزایای همکاری با ارزورک

 • نیاز‌نداشتن به مراجعه حضوری برای مشارکت در طرح
 • افزایش تضمینی معدل حساب برای دریافت وام
 • افزایش میانگین موجودی حساب با پیوستن به مجموعه ارزورک
 • نیاز‌نداشتن به سرمایه اولیه
 • واریز آنی درآمد در بازه‌های زمانی روزانه و هفتگی

تنها سرمایه اولیه شما برای مشارکت در طرح تسهیل نقل‌وانتقالات پولی، یک دستگاه تلفن‌همراه و اتصال دائم به اینترنت است. در این طرح، حتی لازم نیست یک ریال هم از جیب خود سرمایه‌گذاری کنید و صفر تا صد منابع مالی موردنیاز را مجموعه ارزورک در‌اختیارتان قرار می‌دهد.


لینک ثبت نام در مجموعه ارزورک


همراهان عزیز توکن باز؛ ارزورک کارزاری آموزشی است که صرافی تترلند آن را راه‌اندازی کرده است و هدف آن برای افزایش آگاهی کاربران در مورد طرح‌های کلاهبرداری از طریق حساب‌های اجاره‌ای است.

توکن باز نیز در کنار مجموعه‌های میهن بلاک چین و ارز دیجیتال از این کارزار حمایت رسانه‌ای به عمل آورده است.

لطفا توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید هویت و حساب بانکی‌تان را در اختیار دیگران قرار دهید. پس از مراجعه به سایت ارزورک پیغام زیر به شما نمایش داده می‌شود:

هشدار ارزورک در مورد حساب‌های اجاره‎ای
هشدار ارزورک در مورد حساب‌های اجاره‎ای

2 دیدگاه روشن کسب درآمد میلیونی با کار اینترنتی در منزل

 • ابوالفضل شایسته کیا

  با درود همانطور که می دانید دولت از گردش حساب مالیات می گیرد در این مورد راهنمائی بفرمائید که مالیات فعالیت در ارزورک به عهده کیست . ممنون

 • انوش پوریعقوب

  دورود
  باتوجه به ابنکه در هشدار جهت جلوگیری از پولشویی غیره، چطور میسه مدارک بانکی بو براب ثبت نام دز ارز ورک ارائه داد

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.