فرصت سرمایه‌گذاری در ۴ ارز دیجیتال با کیفیت و پتانسیل رشد بالا!

معرفی بهترین توکنومیک

احساسات بازار برای صعود بازار در اواخر امسال در سال ۲۰۲۴ و ادامه آن در سال ۲۰۲۵ رو به کاهش است. با این حال، تحلیلگر Altcoin Buzz اظهار داشت که هیجان زیادی در مورد قابلیت همکاری در فضای کریپتو وجود دارد. به‌ویژه، تمرکز بر روی پروژه‌هایی است که پلتفرم‌های اطلاعات و پیام‌رسانی بین شبکه‌ای، از جمله بریج‌ها و شبکه‌های لایه ۰ را ارائه می‌دهند.این تحلیلگر گفت که این پروژه‌ها به دلیل ویژگی‌های قابلیت همکاری‌شان، و نه به دلیل اینکه میم‌کوین یا کریپتوهای هوش مصنوعی هستند، چشمگیر هستند. او به چهار آلت‌کوین برتر و آینده‌دار اشاره کرد که به خاطر قابلیت‌های همکاری‌شان برجسته‌اند. این لیست به شرح زیر است:

اولین آلت‌کوین مورد بحث چین‌لینک (LINK) است که بخشی از روایت صعود بازار حول زیرساخت‌ها است. ارزش چین‌لینک همراه با رشد قراردادهای هوشمند، دارایی‌های واقعی (RWA) و بخش هوش مصنوعی افزایش می‌یابد. اگر این بخش‌ها به طور چشمگیری گسترش یابند، انتظار می‌رود ارزش چین‌لینک نیز افزایش یابد.

کوین ۲: وان‌چین (Wanchain)

این تحلیلگر به بحث در مورد وان‌چین ادامه داد و آن را به عنوان بریج مورد علاقه خود در کل فضای کریپتو به دلیل ایمنی، بدون نیاز به اعتماد و غیرمتمرکز بودن معرفی کرد. وان‌چین راه‌حل‌های بریجینگ آسان و سریعی برای چهار دارایی محبوب یعنی بیت‌کوین، اتریوم، USDC و USDT ارائه می‌دهد.

وان‌چین به تازگی امکان اتصال USDC بومی از نوبل در کازماس به بیش از ۱۰ بلاکچین دیگر که USDC بومی ارائه می‌دهند را فراهم کرده است. این ویژگی نیاز به محصولات مشتق یا محصولات رپ‌شده را از بین می‌برد.

کوین ۳: کازماس هاب (Cosmos Hub)

او اضافه کرد که یکی دیگر از کوین‌های مورد علاقه قدیمی در فضای قابلیت همکاری، کازماس هاب است. در طول ۱۲ ماه گذشته، دارندگان توکن ATOM با مشکلاتی روبرو شده‌اند و ارزش این توکن حدود ۱۲-۱۵ درصد کاهش یافته است. ۹۰ روز اخیر به ویژه با کاهشی حدود ۴۵ درصد سخت بوده است. علیرغم این عقب‌گردهای قیمتی، کازماس همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. در حال حاضر، ۸۹ شبکه در نقشه شبکه‌ها وجود دارد و این تعداد هر فصل در حال افزایش است.

با وجود کاهش قابل توجه توکن، تحلیلگر به جز پیشرفت از تیم کازماس چیز دیگری نمی‌بیند و این را به عنوان یک فرصت خرید معرفی می‌کند.

کوین ۴: پولکادات (Polkadot)

در نهایت، یکی دیگر از بازیکنان کلیدی در روایت قابلیت همکاری پولکادات (DOT) است. مانند کازماس، پولکادات نیز سه ماه چالش‌برانگیزی داشته است و ارزش آن تقریباً نصف شده است. با این حال، در طول ۱۲ ماه گذشته، پولکادات حدود ۳۰-۳۵ درصد افزایش یافته است.

پولکادات همچنان به بهبود فناوری و کاربردهای خود ادامه می‌دهد و به‌طور پیوسته پیشرفت می‌کند. علیرغم کاهش‌های اخیر در قیمت، تحلیلگر این را به عنوان یک فرصت خرید برای نگهداری بلندمدت در یک پروژه با کیفیت بالا می‌بیند.

منبع: CoinPedia News

توجه: مقاله‌ای که مطالعه کردید، یک ترجمه‌ی فارسی از منابع انگلیسی زبان، صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی به کاربران عزیز توکن‌باز است. موارد و پروژه‌های معرفی شده، توصیه مالی نیستند، و در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری هستید. تحقیقات بیشتر انجام دهید و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.