تحلیل نات کوین؛ آینده قیمت NOT چیست؟ (۲ تیر)

تحلیل ناتکوین

ارز دیجیتال نات‌کوین (NOT) طی هفته گذشته نزدیک به ۲۵ درصد کاهش یافته است و این موضوع باعث ایجاد گمانه‌زنی‌های مختلفی در مورد رشد آینده آن شده است. برای بازگشت به روند صعودی، NOT باید میانگین متحرک کوتاه‌مدت خود را بهبود بخشد. همچنین، انتظار می‌رود که NOT الگوی وج کاهشی را بشکند.نات‌کوین که یک ارز دیجیتال مبتنی بر بازی کلیکر در تلگرام است، با کاهش حجم معاملات، در تلاش است تا از روند نزولی خارج شود. امروز NOT با روند صعودی باز شد و در کانال نزولی کمی رو به رشد، شاهد یک بازگشت قابل توجه بود. بر اساس گزارش Coinpedia Market، NOT در حال حاضر با قیمت ۰.۱۴۹ دلار و رشد ۶.۱۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته معامله می‌شود.

از زمانی که NOT به بالاترین قیمت تاریخی (ATH) خود رسید، با کاهش ۴۸.۵۴ درصدی مواجه شده است. بازار نیز به ۲ میلیارد دلار رسید، اما نتوانست این سطح را حفظ کند و در تاریخ ۱۷ ژوئن به زیر ۰.۰۱۵ دلار بازگشت و از آن زمان تلاش می‌کند تا دوباره به بالای این سطح برسد.

ایردراپ و تحلیل تکنیکال نات‌کوین

در ۷ روز گذشته، حرکت قیمت نات‌کوین پایین‌ترین سقف‌ها و پایین‌ترین کف‌ها را ایجاد کرده است که نشان‌دهنده یک تأثیر نزولی است. این موضوع همچنین می‌تواند به عنوان پایان ایردراپ نات‌کوین که سروصدای زیادی ایجاد کرده بود، دیده شود. دیگر عوامل مهم قابل مشاهده، خروج دارندگان با سود و تحلیل‌های تکنیکال خنثی است.

با این حال، اگر علاقه بازار به این آلت‌کوین دوباره برگردد، می‌تواند به سطح مقاومت روانی ۰.۰۲ دلار برسد و به حرکت صعودی به سمت ۰.۳۴ و ۰.۴۴ دلار ادامه دهد.

پیش‌بینی قیمت نات‌کوین: انتظار یک شکست ناگهانی صعودی

نات‌کوین تنها در پنجمین هفته معامله خود است و عملکرد آن با رشد ۲۲۳ درصدی از زمان عرضه چشمگیر بوده است. رشد ۳۰ روزه آن ۱۸۱ درصد ثبت شده است، تنها در این هفته است که قیمت با نزول مواجه شده است.

تحلیل‌های تکنیکال نشان‌دهنده عملکرد قیمت مختلط با مسیری صعودی و تشکیل الگوی وج کاهشی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۳۹ قرار دارد و روند نزولی آن نشان‌دهنده حرکت قیمت به سمت منطقه اشباع فروش است. همچنین، MACD با هیستوگرام صعودی در محدوده قرمز، کمی زیر خط روند قرار دارد که نشان‌دهنده احتمال تغییر روند است.

برای ایجاد نوسانات بزرگ در قیمت، حمایتی در سطح ۰.۱۴۰ دلار وجود دارد که حیاتی است و اگر سطح ۰.۰۱۸ دلار شکسته شود، نات‌کوین فضای کافی برای ورود به محدوده ۰.۰۲ دلار خواهد داشت.

جامعه نات‌کوین، اصول بنیادی و توسعه‌های آن می‌توانند به طور جمعی قیمت را به بالای ۱ دلار برسانند، اما در کوتاه‌مدت این می‌تواند یک فرصت خرید باشد قبل از اینکه قیمت از مثلث نزولی خارج شود.

منبع: CoinPedia News

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.