آموزش ثبت نام و احراز هویت در صرافی او ام پی فینکس

2 1 scaled

کارگزاری اوام‌پی فینکس، پلتفرمی کاملا ملی در بستر بلاکچین است که در آن می‌توان با آرامش خاطر و به دور از تحریم‌های بین المللی به خرید و فروش رمزارزها پرداخت. در صرافی او ام پی فینکس هر شخص قادر است با قیمت مد نظر خود در معاملات شرکت کند. از مهمترین ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به فعالیت ۲۴ ساعته بازار و پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته اشاره کرد.

احراز هویت برای ثابت کردن هویت حقیقی خود به کارگزار صورت می‌گیرد که از پول شویی، کلاهبرداری و هک شدن حساب‌های بانکی جلوگیری شود. پس طبیعی است در بازار به احراز هویت بپردازیم تا سرمایه‌ها به خطر نیافتد.

جهت ثبت نام در سایت او ام پی فینکس کلیک کنید.  

نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت اوام‌پی فینکس

مرحله اول: ایمیل

در مرحله ابتدایی با وارد نمودن آدرس ایمیل خود، کد چند رقمی زماندار به ایمیل شما ارسال می‌شود، در صورت عدم مشاهده ایمیل به قسمت Junk و Spam مراجعه کنید.

مرحله دوم: موبایل (مالک خط موبایل می‌بایست خود کاربر باشد)

در این مرحله، شماره تلفن همراه خود را برای تایید در فیلد مشخص شده وارد نمایید، کد چند رقمی زماندار برای شما ارسال می‌شود. دقت کنید پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه شما فعال و مالک خط نیز خود شما باشید.

مرحله سوم: اطلاعات شناسایی (کارت ملی)

این مرحله به اطلاعات شناسایی کاربران اختصاص دارد. فیلدهای مربوطه را کاملا مطابق با مدارک ثبتی خود وارد نمایید. در صورت گم شدن کارت ملی می‌توانید از صفحه اول شناسنامه یا رسید کارت ملی دارای مهر ثبت احوال یا دفتر پیشخوان استفاده نمایید. بسیار مهم است که تصویر ارسالی شما واضح باشد.

نکته

موارد زیر را هنگام احراز هویت در نظر داشته باشید:

  • کپی مدارک به عنوان مدرک احراز هویت پذیرفته نمی‌شود.
  • شناسنامه بدون درج شماره ملی پذیرفته نمی‌شود.
  • پاسپورت، گواهینامه و کارت دانشجویی پذیرفته نمی‌شود.
  • احراز هویت برای افراد زیر 18 سال صورت نمی‌گیرد.

مرحله چهارم: اطلاعات بانکی (شماره کارت و شماره شبا باید به اسم خود کاربر باشد)

در این مرحله با وارد نمودن شماره کارت بانکی و شماره شبا خود در فیلدهای مربوطه اقدام نمایید. این نکته بسیار مهم است که شماره کارت و شماره شبا وارد شده مربوط به یک حساب باشد.

مرحله پنجم: اطلاعات محل سکونت و تلفن ثابت

در این مرحله اطلاعات محل سکونت خود را به صورت دقیق (با ذکر پلاک) وارد نمایید و در صورتی که سایت از شما ارسال تصویر قبض یا سند را درخواست کرد، تصویری را در سایت آپلود نمایید که نام خانوادگی یا آدرس یا کد پستی با اطلاعات شما تطابق داشته باشد.

پس از درج شماره تلفن ثابت، سایت به صورت خودکار با شما تماس می‌گیرد و اپراتور کد زماندار را براي شما می‌خواند؛ به صورت دقیق در بخش مربوطه وارد نمایید. کاربرانی که به هر دلیلی تلفن ثابت ندارند، می توانند از شماره تلفن ثابت اقوام و خویشاوندان نزدیک خود استفاده نمایند.

مرحله ششم: تصویر عکس سلفی (به همراه کد ملی و متن دست نوشته)

تصویر سلفی کاملا خوانا، متن دست نوشته مطابق سایت و شامل امضا و تاریخ باشد.

کاربران عزیز می‌توانند در صورتی که در هر مرحله نیاز به راهنمایی داشتند از آیکون نارنجی رنگ سمت چپ پایین صفحه با پشتیبانی 24 ساعته ارتباط بگیرند و یا با خطوط درج شده در سایت، در ساعات 8 تا 20 روز‌های اداری اقدام به تماس مستقیم نمایید.

اگر به هر دلیلی اطلاعات شما تایید نشد، صفحه را رفرش نمایید و آیکون پاکت سمت چپ بالا صفحه را چک کنید. تا علت رد شدن اطلاعات شما را نمایش دهد.

در مقاله ی بعدی با نحوه ی خرید و فروش در صرافی او ام پی فینکس آشنا می شویم.

جهت ثبت نام در سایت او ام پی فینکس کلیک کنید. 

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.