آموزش ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی او ام پی فینکس

آموزش ثبت نام در صرافی او ام پی فینکس

صرافی او ام پی فینکس یکی از صرافی‌های معتبر و قابل اطمینان برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران است. اما قبل از انجام هرگونه معامله‌ای در بازار و استفاده از خدمات پلتفرم او ام پی فینکس همچون ربات معامله‌گر، کارت هدیه ارز دیجیتال و مواردی از این دست، لازم است کاربران نسبت به ثبت نام و احراز هویت در این صرافی اقدام کنند. در ادامه نحوه ثبت نام و گام‌های احراز هویت در صرافی او ام پی فینکس را توضیح می‌دهیم:

ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در او ام پی فینکس

صفحه اول سایت صرافی او ام پی فینکس

ابتدا وارد وبسایت او ام پی فینکس در آدرس www.ompfinex.com شوید. در صفحه اصلی، گزینه “ثبت نام” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. همچنین، برای سیستم عامل اندروید، می‌توانید برنامه را از مایکت، گوگل‌پلی و کافه بازار و برای ios از طریق سیبچه و اناردونی دریافت و روی تلفن همراه خود نصب کنید و سپس با ورود به اپلیکیشن، روی دکمه ثبت نام بزنید.

بعد از ورود به صفحه ثبت‌نام، یکی از گزینه‌های ورود با شماره موبایل یا ایمیل را انتخاب و روی آیکون «ادامه» کلیک کنید.

ورود با شماره موبایل یا ایمیلی در او ام پی فینکس

نکته: دقت کنید که شماره تلفن ارائه شده حتما باید به نام خودتان بوده و با کد ملی شما مطابقت داشته‌ باشد و اگر از ایمیل استفاده می‌کنید نیز، حسابی را انتخاب کنید که به آن دسترسی داشته‌ باشید، چرا که پیامک یا ایمیل تایید حساب ثبت‌نام به این گزینه‌ها ارسال خواهد شد.

کد ۵ رقمی برای تایید حساب به موبایل یا ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید آن را در محل مربوطه قرار دهید و روی دکمه «ادامه» کلیک کنید.

تایید شماره موبایل

برای حساب خود پسورد یا کلمه عبور انتخاب کنید. این رمز باید بین ۸ تا ۲۰ کراکتر بوده و شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک باشد.

تعریف رمز عبور

در نهایت حساب شما با موفقیت ایجاد می‌شود با  پیام «تبریک، حساب شما با موفقیت ایجاد شد» را در صفحه مشاهده خواهید کرد.

وارد کردن کد ملی

در همین صفحه می‌توانید به صورت اختیاری شماره ملی خود را ارائه دهید یا اینکه روی گزینه «رد کردن» کلیک کرده و آن را نادیده بگیرید.

در صفحه بعدی، می‌توانید کد دعوت دوستان خود را وارد کنید. البته وارد کردن این کدها نیز کاملا اختیاری است.

دعوت از دوستان در صرافی او ام پی فینکس

در نهایت وارد صفحه داشبورد پلتفرم اوام‌پی فینکس خواهید شد.

احراز هویت در او ام پی فینکس

پس از ایجاد حساب کاربری، لازم است نسبت به احراز هویت خود اقدام کنید. احراز هویت در او ام پی فینکس نیز در عرض چند دقیقه با همراهی تیم احراز هویت اوام‌پی فینکس انجام خواهد شد. در ادامه مراحل را به صورت کامل توضیح خواهیم داد:

مرحله اول – ارائه اطلاعات شناسایی

وارد صفحه اصلی حساب کاربری خود شده و روی گزینه «احراز هویت» کلیک کنید.

شماره موبایل خود را وارد کنید. این شماره حتما باید به نام خودتان باشد.

کد ۵ رقمی ارسال شده به موبایل خود را در فیلد مربوطه جایگذاری نمایید.

در فیلدهای بعدی به ترتیب، کد ملی، تاریخ تولد و آدرس محل سکونت خود را قرار دهید.

تصویر کارت ملی خود را در قسمت مربوطه بارگذاری کنید و روی «تایید اطلاعات شناسایی» کلیک کنید.

مرحله دوم – ارائه شماره کارت بانکی

شماره کارت بانکی متعلق به خودتان را که قصد دارید از آن برای واریز و برداشت استفاده کنید، وارد نمایید.

پس از ورود شماره کارت بانکی، روی دکمه «ارسال» کلیک کنید تا ثبت شود.

مرحله سوم – بارگذاری ویدیو یا عکس سلفی

برای ارسال عکس سلفی، ابتدا تیک کنار متنی که در تصویر مشاهده می‌کنید را به منظور موافقت با آن فعال کنید و سپس، کارت شناسایی را در کنار چهره خود نگه داشته و و عکس بگیرید و تصویر را در محل مربوطه بارگذاری کنید.

برای ارسال ویدیو سلفی، کارت شناسایی خود را در کنار چهره نگه دارید، روی گزینه «ضبط» بزنید و متنی که در تصویر مشاهده می‌کنید را با صدای واضح و بلند بخوانید. پس از اتمام مراحل ضبط روی «ارسال اطلاعات» بزنید تا احراز هویت کامل شود.

پس از تایید نهایی توسط کارشناسان او ام پی فینکس، احراز هویت با موفقیت انجام شده و می‌توانید نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال و استفاده از سایر امکانات صرافی اقدام نمایید.

بررسی صرافی او ام پی فینکس

توکن باز مرجع بررسی صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است. برای مشاهده صفحه اختصاصی این صرافی در توکن باز وارد صفحه زیر شوید:سخن پایانی

شما کاربران توکن باز می‌توانید در صفحه اختصاصی صرافی او ام پی فینکس نظرات و تجربیات خود در زمان کار با این صرافی را به اشتراک بگذارید. این نظرات توسط تیم توکن باز مطالعه و نکات مهم به صرافی انتقال خواهد یافت. بیان نظرات شما در بهبود سرویس‌های ما کمک بسیاری خواهد داشت.

سوالات متداول

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.