ماجرای چالش رونالدو و صرافی بایننس چیست؟

رونالدو

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، چالش جدیدی را در برابر اسطوره فوتبال کریستیانو رونالدو قرار داده است: آزمایش دروغ‌سنج

بایننس و سخت‌ترین چالش رونالدو

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، اخیرا از یک استراتژی تبلیغاتی غیرمتعارف استفاده کرد و اسطوره فوتبال کریستیانو رونالدو را با چالش دروغ‌سنج مواجه کرد. رونالدو گفت:

بایننس یکی از سخت‌ترین چالش‌هایم را تا به حال به من داد – روبرو شدن با دروغ‌سنج.

پست او که با یک ویدیو تیزر ۱۹ ثانیه‌ای همراه بوده، تاکنون بیش از پنج میلیون بازدید و واکنش‌های بسیاری از ۱۰۹ میلیون فالوورش در X، که پیشتر با نام توییتر شناخته می‌شد، دریافت کرده است.سوالی که در تیزر از رونالدو پرسیده شده – آیا او حاضر است تمام مدال‌های قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپایش را با جام جهانی عوض کند – به بحث دیرینه‌ای میان طرفداران ورزش در مورد ارزش نسبی این افتخارات در کارنامه یک بازیکن مربوط می‌شود.

جریان چالش رونالدو و بایننس چیست؟

همکاری بایننس و رونالدو جدید نیست. سال گذشته، بایننس قرارداد همکاری انحصاری چندساله‌ای با این اسطوره فوتبال پرتغالی منعقد کرد که بر روی توسعه و عرضه مجموعه‌های مختلفی از NFTها (توکن غیرقابل تعویض) متمرکز بود. آن‌طور که U.Today گزارش داده است، ابرستاره فوتبال در ماه گذشته از طریق شبکه‌های اجتماعی از راه‌اندازی دومین مجموعه NFT خود در بایننس خبر داد.

دروغ‌سنج چیست؟

دروغ‌سنج که از نظر فنی به پلی‌گراف شناخته می‌شود، چندین واکنش فیزیولوژیکی مانند فشار خون، ضربان قلب و رسانایی پوست را در حین پرسیدن و پاسخ دادن به یک سری سوالات اندازه‌گیری و ثبت می‌کند. ایده این است که پاسخ‌های دروغین واکنش‌های فیزیولوژیکی تولید می‌کنند که می‌توان آن‌ها را از واکنش‌های مرتبط با پاسخ‌های صادقانه متمایز کرد. البته لازم به ذکر است که دروغ‌سنج به طور جهانی به عنوان ابزاری قابل اعتماد برای کشف حقیقت پذیرفته نشده‌اند و نتایج آنها در تمامی فرایندهای حقوقی قابل قبول نیست.

منبع: U.Today

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.