آموزش ثبت نام و احراز هویت در صرافی تبدیل

3 Recovered Copy

بازار طلا، دلار، بورس و حالا بازار ارز های دیجیتال؛ مردم ایران، افرادی به شدت فرصت طلب و خواهان رشد هستند. ضمن اینکه همواره با فکر و هوش برتر به دنبال راه هایی برای کسب درآمد و سرمایه گذاری هستند. همان گونه که این موضوع را در بازار طلا، بورس و دلار مشاهده کردیم.

اما این بازارها در ایران برای همیشه ماندگاری و بازدهی همیشگی خود را ندارند. بهار امسال بود که مردم ایران و جهان، با بالا رفتن چشمگیر قیمت بیت‌کوین، متوجه موقعیت مناسب برای کسب درآمد در این بازار شدند و این موضوع، شروع داستان بازار ارز دیجیتال به صورت جدی در ایران بود.

بازار ارز دیجیتال به بازار آینده نیز معروف است. به این دلیل که بسیاری از بزرگان اقتصاد جهان بر این موضوع پافشاری دارند. در حال حاضر بازار رمز ارز ها نسبت به دوران اوج خود کاهش قیمت داشته است. اما افراد باهوش این اتفاق را موقعیتی برای سود کردن هنگام بالا رفتن دوباره قیمت ها در بازار می دانند.

نکته مهم برای ورود به عرصه ارز های دیجیتال، در اختیار داشتن صرافی معتبر برای خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد. صرافی های آنلاین زیادی در این حوزه در حال فعالیت می باشند که روزانه دارای حجم بزرگی از گردش مالی هستند. در این بین، صرافی های ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند؛ در بین صرافی های ایرانی، صرافی تبدیل از صرافی های معتبر و پر طرفدار می باشد و با خدماتی که ارائه می دهد، می تواند یک گزینه مناسب برای خرید و فروش ارز های دیجیتال باشد.

جهت ثبت نام در صرافی تبدیل کلیک کنید.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل نیز همانند دیگر صرافی های معتبر داخلی ،جهت مبارزه با پول شویی نیاز به احراز هویت دارد. حتی در صرافی های خارجی نیز برای مقابله با کلاه برداری و پول شویی، در صورت معامله مبالغ زیاد، به احراز هویت نیاز خواهید داشت که این امکان برای ایرانیان در استفاده صرافی های خارجی وجود ندارد. برای شروع کار در صرافی تبدیل، ابتدا نیاز است که وارد وب سایت تبدیل شده، مراحل ثبت نام را طی کرده و بعد از ثبت نام احراز هویت خود را به انجام برسانید.

ثبت نام در صرافی تبدیل

برای شروع، پس از ورود به صفحه اصلی صرافی تبدیل، وارد بخش ثبت نام شوید. ابتدا شماره تلفن همراه خودتان را وارد کنید.

دقت کنید که برای احراز هویت باید شماره تلفن همراه به نام خودتان باشد. سپس کد تایید پیامک شده به تلفن همراه خود را وارد کنید. با رعایت شرایط ذکر شده در عکس زیر، رمز عبوری با حداقل 8 کاراکتر و یک کاراکتر بزرگ که شامل عدد نیز می باشد، انتخاب کنید و در فیلد آخر رمز خودتان را تایید کنید، تا ثبت نام شما کامل شود.

احراز هویت در صرافی تبدیل

مهم ترین بخش، احراز هویت در سایت می باشد. توجه داشته باشید که اطلاعات خود را با دقت وارد کنید و تمامی مراحل ثبت نام، احراز هویت و تکمیل مدارک را خودتان انجام دهید.

1- ثبت کردن ایمیل:

شما پس از انجام مراحل ثبت نام ،مستقیما به صفحه احراز هویت وارد می شوید. برای شروع فرآیند احراز هویت، باید آدرس ایمیل خودتان را تایید کنید. برای این کار پس از وارد کردن ایمیل خود، منتظر ارسال شدن کد تایید بمانید و با وارد کردن کد تایید، ایمیل خودتان را به ثبت برسانید.

2- وارد کردن اطلاعات شخصی:

در بخش دوم نیاز دارید تا اطلاعات شخصی خودتان را با دقت و مطابق کارت ملی وارد کنید. برای این کار در فیلد های مشخص شده به ترتیب نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن ثابت و آدرس محل سکونت خود را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

3- اطلاعات بانکی:

در مرحله سوم شماره شبا و شماره کارت خود را در قسمت های مشخص شده وارد کنید. دقت داشته باشید که حساب بانکی ثبت شده باید به نام خودتان باشد. اگر قصد دارید بیشتر از یک حساب ثبت کنید از گزینه افزودن حساب های بیشتر استفاده کنید.

4- تماس با تلفن:

در این مرحله تایید کنید که شماره تلفن ثابت شده متعلق به شما می باشد یا خیر. سپس منتظر تماس از سوی پشتیبانی سایت، برای به تایید رساندن شماره تلفن خود باشید.

5- ارسال عکس:

در آخرین مرحله، به یک عکس از خودتان ،در حالی که یک متن نوشته و کارت ملی خود را در دست دارید نیاز دارید. برای این کار به نکات زیر توجه کنید.

کارت ملی را در کنار چهره خود قرار داده و به همراه متن زیر که به صورت دست نویس و خوانا مطابق نمونه نوشته شده است ،عکس برداری و ارسال نمایید. دقت کنید که متن نوشته نباید تایپ شود. برای عکس برداری از دوربین اصلی موبایل خود استفاده کنید تا اطلاعات به صورت قرینه مشخص نباشد. توجه کنید که روی متن و کارت ملی به هیچ وجه پوشانده نشده باشد.

متن دست نوشته: این جانب (نام و نام خانوادگی مطابق با کارت ملی) به کد ملی (کد ملی) ضمن مطالعه قوانین استفاده از خدمات تبدیل، متعهد می‌گردم حساب کاربری، حساب بانکی و مدارک خود را در اختیار اشخاص غیر قرار ندهم و در صورت تخلف مسئولیت آن را بر عهده بگیرم. جهت احراز هویت در سایت تبدیل – تاریخ و امضا

بعد از اینکه تمام مراحل ذکر شده را طی کرده و به اتمام این مراحل رسیدید، باید منتظر بمانید تا پشتیبانی صرافی تبدیل، هویت شما را تایید نمایند تا بتوانید از خدمات خرید و فروش در این صرافی استفاده نمایید. فرآیند تایید اطلاعات توسط پشتیبانی ممکن است زمان بر باشد.

تاکید ما بر این است که تمامی مراحل ثبت نام و احراز هویت را خودتان انجام دهید. تا اطلاعات شما در دست اشخاص دیگر نیافتد و به هیچ عنوان حتی در قبال مبلغ هایی هنگفت، اجازه استفاده از حساب کاربری خود را به کسی ندهید. زیرا زمانی که شما اطلاعات کاربری خود را در دست شخص دیگر قرار می‌دهید، او وارد حساب کاربری شما می شود و به راحتی قادر است تا از حساب کاربری شما به عنوان یک دریچه برای تبدیل پول های دزدی به ارزهای دیجیتال استفاده نماید. بعد از این فرایند که فرد ارزهای خود را تبدیل کرد و سرمایه خود را بدون شناسایی شدن از صرافی خارج کرد شما می مانید و تمامی اتهام هایی که به سوی شما روانه می شوند.

در مقاله ی بعدی آموزش خرید و فروش در صرافی تبدیل را باهم مرور خواهیم کرد.

جهت ثبت نام در صرافی تبدیل کلیک کنید

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.