آموزش خرید و فروش در صرافی تبدیل

01 Recovered Copy

برای شروع در صرافی آنلاین تبدیل ثبت نام کنید و به احراز هویت بپردازید؛ می توانید از آموزش ثبت نام و احراز هویت در صرافی تبدیل که برای شما قرار دادیم استفاده کنید. در مقاله پیش در خصوص آموزش ثبت نام و احراز هویت در صرافی تبدیل به طور جامع بحث کردیم.

ارز دیجیتال، بیت کوین، اتریوم، بازاری جدید، هشتگ هایی که در ماه های اخیر به شدت در فضای مجازی منتشر شده اند و توجهات زیادی را به خود جلب کرده اند.

بازار ارز دیجیتال یکی از بازار های نوین و پرطرفدار حال حاضر است و پس از پیشرفت ها و سرمایه گذاری های پیوسته در این بستر، بخش مهمی از اقتصاد جهان به ارزهای دیجیتال وابسته شده است. خرید و فروش بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتال به دغدغه ای برای افرادی شده که قصد سرمایه گذاری و کسب درآمد از رمز ارز ها را دارند؛

در این مقاله ما قصد داریم تا با آموزش خرید و فروش در صرافی آنلاین تبدیل این مشکل شما را بر طرف کنیم. صرافی تبدیل از صرافی های معتبر، پر سرعت و با پشتیبانی قوی است که بیش از 50 رمز ارز را برای خرید و فروش پوشش می دهد.

کیف پول و شارژ حساب در صرافی تبدیل

پس از ثبت نام و احراز هویت در صرافی و تایید اطلاعات توسط پشتیبانی، امکان خرید و فروش بیتکوین و دیگر ارز ها برای شما فعال می شود. برای شروع باید با کیف پول خود در صرافی تبدیل آشنا شوید؛ در بالای صفحه گزینه ی کیف پول ارزدیجیتال را انتخاب کنید و وارد بخش کیف پول شوید.

همان طور که مشاهده می کنید ارز های بسیار زیادی در اختیار شما قرار برای شارژ کردن حساب کاربری و شروع معامله، وب سایت تبدیل کیف پول اختصاصی در اختیار شما قرار داده تا امنیت شما تضمین شود شما می توانید از کیف پول خود برای نگهداری ارز ها هم استفاده کنید و لازم نیست به اجبار ارز خود را از کیف پول خودتان خارج کنید.

در حساب ریالی هم شما تنها قادر خواهید بود تا با کارت هایی که در زمان احراز هویت به ثبت رسانده اید حساب خود را شارژ کنید یا درآمد ریالی حاصل از خرید فروش خود را برداشت کنید، در غیر این صورت عملیات شارژ حساب یا برداشت درآمد صورت نمی گیرد.

برای شارژ کردن حساب خود، در مقابل ارز مورد نظر گزینه واریز را انتخاب کنید تا آدرس کیف پول به برای شما نمایش داده شود، با ارسال مقدار مورد نظر ارز به آدرس مشخص شده حساب کاربری شما شارژ می شود. شارژ حساب ریالی از طریق درگاه بانکی صورت می گیرد.

برای برداشت و انتقال موجودی از کیف پول خود در صرافی به کیف پول های دیگر از گزینه برداشت استفاده کنید و آدرس کیف پول خود را با دقت وارد کنید تا مقدار ارز به کیف پول شما واریز شود.

tabdeal-tokenbaz

خرید و فروش در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل از صرافی هایی می باشد که بر پایه عرضه و تقاضا بنا شده و معاملات بین خود مشتریان و به واسطه گری صرافی صورت می گیرد. در این روش انگار وارد مزایده ای شده اید که قیمت خود را برای خرید و یا فروش ارز مورد نظر ثبت می کنید و در صورتی که قیمت ثبت شده مورد تایید فردی دیگر واقع شود معامله صورت میگیرد. این قیمت مورد تایید در هنگام خرید پایین ترین قیمت پیشنهادی و در هنگام فروش بالاترین قیمت پیشنهادی می باشد.

برای آغاز معاملات گزینه خرید ارز دیجیتال را انتخاب کنید، مشاهده می کنید که می توانید هم بر پایه ریال و هم بر پایه دلار تتر به معامله بپردازید. پس از انتخاب ریالی بودن و یا دلاری بودن بازار ارز مورد نظر برای خرید و فروش را انتخاب کنید؛ اگر ارز مورد نظر برای شما نمایش داده نشد وارد کیف پول خود شوید و در مقابل ارز انتخابی گزینه معامله را انتخاب کنید.

برای مثال ما قصد خرید و فروش بیت کوین را داریم. در صفحه معاملات نمودار قیمت برای شما نمایش داده می شود و ابزار های تحلیلی برای تحلیل بازار نیز در اختیار شما قرار دارد. شما میتوانید معاملات صورت گرفته را در قسمت معاملات اخیر مشاهده کنید.

قسمت فروشندگان و خریداران همان قسمت عرضه و تقاضا می باشد، در این بخش می توانید سفارش های ثبت شده، مقدار و قیمت پیشنهادی کاربران صرافی را برای خرید و فروش بیت کوین مشاهده کنید و با توجه به سفارشات ثبت شده معامله ای بهتر داشته باشید.

جهت ثبت نام در صرافی تبدیل کلیک کنید.

ثبت سفارش و سفارش آنی

در بخش اصلی مشاهده می کنید که خرید و فروش به دو صورت ثبت سفارش و سفارش آنی در دسترس شما قرار دارد؛ با استفاده از گزینه سفارش آنی خرید بیتکوین در پایین ترین قیمت پیشنهادی فروش و فروش بیتکوین در بالاترین قیمت پیشنهادی خرید صورت می گیرد و شما نقشی در تعیین قیمت معامله خود ندارید.

اما با استفاده از گزینه ثبت سفارش میتوانید قیمت پیشنهادی خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا در قیمت انتخابی شما خریدار و یا فروشنده راضی به معامله شود.

اگر قصد دارید معامله شما هر چه سریع تر صورت بگیرد، از گزینه سفارش آنی استفاده کنید و یا قیمت پیشنهادی خود را نزدیک تر به قیمت لحظه ای بازار انتخاب کنید.

گزینه سوم که مخصوص سفارشات فروش می باشد گزینه حد ضرر است؛ این گزینه در شرایطی استفاده می شود که شما ارزی را در اختیار دارید و قصد دارید در صورت ریزش قیمت از ضرر خود جلوگیری کنید.

قیمت فعال سازی استاپ قیمتی می باشد که با رسیدن قیمت بازار به قیمت ثبت شده شما سفارش شما برای دیگران نمایش داده می شود و قیمت سفارش استاپ نیز قیمت پیشنهادی شما برای فروش می باشد.

حال کافی است که گزینه های مورد نظر را انتخاب کنید، ابتدا مشخص کنید قصد خرید بیتکوین را دارید یا فروش، سپس نوع معامله را انتخاب کنید برای مثال ثبت سفارش را انتخاب می کنیم و در آخر با وارد کردن مقدار مورد نظر برای معامله و قیمت پیشنهادی سفارش خودتان را ثبت کنید و منتظر تکمیل آن باشید.

tabdeal-tokenbaz

لغو سفارشات ثبت شده

شما قادر خواهید بود تا با مراجعه به قسمت پروفایل حساب کاربری و انتخاب گزینه تاریخچه معاملات، معاملات تکمیل شده خود را مشاهده کنید. اگر قصد لغو سفارش خرید یا فروش خود را دارید حالا به هر دلیلی به قسمت سفارشات من مراجعه کنید و پس از انتخاب سفارش مورد نظر آن را لغو کنید.

هیچوقت با این تفکر که به راحتی کسب سود کنید و عجولانه تصمیم گیری نکنید؛ یکی از مهم ترین نکات در بستر ارزهای دیجیتال معامله آگاهانه و داشتن علم مورد نیاز برای این بازار می باشد. در این بازار نباید به هیچ عنوان بدون آگاهی وارد معامله شوید و ابتدا سعی کنید آموزش های لازم را دریافت کنید و سپس وارد بازار شوید. استفاده از صرافی های معتبر، معاملات شما را ایمن می کند و امکان هرگونه کلاهبرداری را از شما دور می کند.

جهت ثبت نام در صرافی تبدیل کلیک کنید

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.