هشدار تترلند در مورد کلاهبرداری از کاربران این صرافی

سطوح کاربری صرافی تترلند

به نظر می‌رسد افرادی با هدف کلاهبرداری از کاربران صرافی تترلند اقدام به ساخت دامین و ربات‌های تقلبی کرده‌اند که روابط عمومی تترلند در واکنش به این اتفاق اطلاعیه‌ای را منتشر کرد:

اخیراً عده‌ای سودجو لینک‌ها یا ربات‌هایی تقلبی با نام تترلند ایجاد کرده‌اند.
مجموعه تترلند هیچ بستر مبادلاتی‌ای به‌جز اپلیکیشن و وب‌سایت تترلند ندارد و تمامی تراکنش‌ها فقط از این دو طریق صورت می‌گیرند.

برای مشاهده بسترهای مبادلاتی رسمی این صرافی و همچنین آدرس سایت و اپلیکیشن و همچنین شبکه‌های اجتماعی صرافی تترلند، به صفحه زیر مراجعه کنید.

1 دیدگاه روشن هشدار تترلند در مورد کلاهبرداری از کاربران این صرافی

  • امروز برای برداشت ارز دیجیتال و‌ واریز به یک کیف پول در سایت تترلند درخواست دادم. بعد از چند بار تلاش ، ایمیل تایید ارسال نمیشد. به پشتیبانی که گفتم گفتند باید ایمیل را عوض کنید و جالبه که یک فرایند الزامی و ناقص و کاملا سنتی(نوشتن متن ، امضا برگه و ارسال مدارک ) برای تغییر ایمیل معرفی کردند که از طریق یک بات تلگرام است.اینکه من در اون شرایط مدارک همراهم نبود و به مشکل اساسی خوردم یک طرف و اینکه تترلند حاضر نیست تغییر در فرایند خود بدهد ، مثلا ایمیل یاهو را از تایید خارج کند یا با پیامک یا هر روش دیگر اختلال را اطلاع رسانی و مشتری را در شرایط خاص قرار میدهد واقعا بد است و نمونه خدمات بی‌کیفیت می‌باشد. واقعا متاسفم

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.