بهترین اپلیکیشن برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل

اپلیکیشن برای استخراج ارز دیجیتال

بهترین اپلیکیشن برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل چیست؟ کدام یک از اپلیکیشن ها برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل مناسب تر هستند؟

همه عزیزانی که قصد دارند در بازار ارز های دیجیتالی و رمز ارز سرمایه گذاری کنند و به معامله و خرید و فروش ارز دیجیتالی در این بازار بپردازند، باید از اپلیکیشن های مربوط به این بازار در گوشی و یا کامپیوتر خود استفاده کنند که اپلیکیشن های قابل استفاده در موبایل، با اپلیکیشن هایی که در سیستم های کامپیوتری استفاده می شوند، کمی متفاوت هستند.

در وب سایت توکن باز که مطالب مفیدی در خصوص ارز دیجیتال به شما عزیزان ارائه می دهد، قصد داریم که در رابطه با بهترین اپلیکیشن برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل با شما عزیزان صحبت کنیم تا با آشنایی با انواع این اپلیکیشن ها به شکل بهتری بتوانید در این بازار فعالیت کنید.

بهترین اپلیکیشن برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل:

NICE HASH

یکی از نرم افزار های مورد استفاده در گوشی موبایل برای استخراج ارز دیجیتالی NICE HASH است و با کمک آن می توان در فضای ابری استخراج کرد. به کمک این نرم افزار می توان بیت کوین استخراج کرد و به این شکل با گوشی موبایل بیت کوین کسب کرد.

CRYPTOTAB

کریپتوتب از اولین مرورگرهای جهان است که ویژگی استخراج دارد و با آن می توان بر روی گوشی هوشمند و موبایل کار کرد. به کمک این نرم افزار می توان بدون اینکه ویدیو تماشا کرد و یا به بازی و چت پرداخت، مشغول کسب بیت کوین شد.

BEMINE

با ایجاد کردن حساب کاربری در این اپلیکیشن می توانید از سه روز ماینینگ رایگان برخوردار شوید و به استخراج ارز دیجیتالی بپردازید. لازم به ذکر است که اپلیکیشن BEMINE از بهترین اپلیکیشن ها برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل شناخته می شود که توصیه می کنیم از آن استفاده کنید.

MINERGATE

این اپلیکیشن به استخر استخراج چند ارزی معروف است و به واسطه گروهی از علاقمندان به بلاک چین ایجاد شده است. در صورت استفاده کردن از این اپلیکیشن می توانید پشتیبانی قابل اعتماد و استخراج آسان و راحت ارز دیجیتال را در اختیار داشته باشید.

BITCOINMINER

این اپلیکیشن قابلیت استخراج بیت کوین را برای شما توسط گوشی همراه فراهم می کند. بیت کوین ماینر از اولین برنامه های مربوط به ماینینگ است و به شما عزیزان کمک می کند تا در فعالیت های روزانه خود بدون خطر به استخراج بیت کوین بپردازید.

این برنامه کاربردی در خصوص بیت کوین را می توانید به راحتی از گوگل پلی دانلود و نصب کنید و به انجام فعالیت های مورد نظر خود با آن بپردازید.

BITCOIN BILLIONAIR

این اپلیکیشن یک بازی کلیکی بسیار آسان است که برای دستگاه های IOS مورد استفاده قرار می گیرد و در آن باید به میزانی که اراده دارید بر روی صفحه ضربه بزنید تا به این شکل بیت کوین استخراج کنید. این روش بسیار آسان و سرگرم کننده است و با استفاده از آن می توانید بدون هیچ هزینه ای به کسب درآمد بپردازید.

BITCOIN FREE

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل است و برای دستگاه های IOS مورد استفاده قرار می گیرد که در آن می توانید با زدن بر روی صفحه پول واقعی کسب کنید. برای به دست آوردن بیت کوین لازم است تا اعتبار کیف پول دیجیتالی خود را شارژ کنید.

BITCOIN MINING SIMULATOR

این نرم افزار نیز از جمله نرم افزار هایی است که در آن باید با بازی و مزرعه داری به درآمد بیت کوین بپردازید و در مزرعه خود بیت کوین استخراج کنید و ثروت خود را افزایش دهید. در این بازی می توانید مزرعه و وضعیت بازی خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کنید.

کلام پایانی:

بهترین اپلیکیشن برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل را در این مقاله برای شما عزیزان شرح دادیم. سعی کنید که برای استخراح ارز دیجیتالی و بیت کوین از این اپلیکیشن ها استفاده کنید و با کمک آنها سرمایه گذاری خود را انجام دهید.

در وب سایت توکن باز می توانید لیستی از صرافی های فعال در زمینه رمز ارز و ارز دیجیتالی را مشاهده کنید و برای خرید و فروش ارز های دیجیتالی از آنها کمک دریافت کنید. علاوه بر آن در صورت تمایل می توانید از سایر مقالات درج شده در وب سایت توکن باز نیز استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.