آموزش خرید و فروش در صرافی ارزینجا

01 Recovered Recovered Copy

در مقاله پیشین با نحوه ی ثبت نام در صرافی ارزاینجا آشنا شدیم حال میخواهیم به بررسی نحوه خرید و فروش بپردازیم. در این مقاله قصد داریم نحوه خرید و فروش در صرافی ارزینجا را به شما آموزش دهیم، اگر شما هم به دنبال خرید و فروش

ارز دیجیتال هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

امروزه کم تر کسانی هستنند که نام ارز دیجیتال به گوش شان نخورده باشد؛ بازار ارز دیجیتال در حال حاضر یکی از بزرگ ترین بازار های جهان می باشد و بخش بزرگی از گردش مال را به خود اختصاص داده است. بازار  رمز ارزها در این روز ها بسیار خبر ساز شده  و خیلی از افراد را  به سمت خود جذب کرده است تا برای کسب درآمد و سرمایه گذاری به این بازار ورود کنند.این بازار، در ایران نیز طرفداران زیادی دارد اما باید این را دانست که این بازار نیز خطر های خود را دارد و نباید بدون آگاهی وارد این بازار شد. 

اما اگر شما به دنبال خرید ارز های دیجیتال و ورود به این بازار می باشید حتما به یک صرافی معتبر و قوی نیاز پیدا خواهید کرد تا خرید ها و فروش های خود را انجام دهید؛ یکی از این صرافی های معتبر، صرافی ارزینجا می باشد.

جهت ثبت نام در سایت ارزینجاکلیک کنید.  

 روش خرید و فروش در صرافی ارزینجا

پس از آنکه شما در وبسایت ارزینجا ثبت نام کردید و حساب کاربری شما توسط پشتیبانی سایت احراز هویت شد، شما می توانید معاملات خود را در وبسایت شروع کنید. اگر قصد خرید رمز ارز در وبسایت را داشته  باشید ابتدا باید اعتبار خود را افزایش دهید؛ برای اینکار در مرحله اول باید حساب بانکی خود را که قصد شارژ کردن حساب  تان با آن کارت دارید  را دارید در وبسایت ثبت کنید.

آموزش شارژ حساب

به قسمت کارت ها مراجعه کرده و به ترتیب نام بانک، شماره کارت و شماره شبا خود را وارد کنید و منتظر تایید شدن حساب بانکی خود بمانید، حساب بانکی حتما باید به نام خودتان باشد.

حال شما میتوانید حساب خود را شارژ کنید، برای شارژ کردن حساب خود گزینه افزایش اعتبار را انتخاب کنید، مبلغ مورد نظر برای شارژ کردن حساب خود را وارد کنید و حساب بانکی مورد نظر برای شارژ حساب را نیز انتخاب کنید تا به درگاه پرداخت فرستاده شوید و با پرداخت مبلغ مورد نظر از طریق درگاه بانکی حساب شما شارژ شود.

آموزش شارژ حساب

خرید بیت کوین از ارزینجا

برای خرید ارز گزینه سفارش جدید را انتخاب کنید، حا شما به صفحه خرید و فروش ارز انتقال داده شدید. برای خرید ارز، در بخش نوع معامله گزینه خرید را انتخاب کنید. در ادامه نوع ارزی که قصد دارید بخرید را در فیلد مورد نظر ثبت کنید، در فیلد بعدی مقدار عددی یا مقدار ریالی خرید خود را وارد کنید تا برای شما مقدار ارزی که فرستاده می شود و مبلغ کل خرید نمایش داده شود.

در فیلد نوع ارسال باید تعیین کنید تا ارسال ارز به کیف پول شما از چه شبکه ای صورت بگیرد، در اخرین فیلد آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود که قصد ارسال ارز به آن را دارید وارد کنید. آخرین مرحله پرداخت کردن سفارش می باشد، برای اینکار گزینه پرداخت را انتخاب کنید تا سفارش شما ثبت گردد و پس از بررسی توسط پشتیبانی ارز برای شما ارسال شود.

خرید بیت کوین در صرافی ارز اینجا

برای فروش رمز ارز نیز به صرافی ارزینجا پس از انتخاب گزینه سفارش جدید، در بخش نوع معامله گزینه فروش را انتخاب کنید. در فیلد بعدی نوع ارزی که قصد فروش آن را دارید انتخاب کنید، در بخش بعدی مقدار عددی که درخواست دارید به فروش برسانید را وارد کنید. 

پس از وارد کردن مقدار ارز، آدرس کیف پول صرافی ارز اینجا برای شما به نمایش در می آید، شما باید مقدار ارز وارد شده برای فروش را به این آدرس کیف پول ارسال کنید. پس از آنکه ارز را ارسال کردید گزینه انتقال دادم را انتخاب کنید، پس از تایید ارسال ارز توسط وبسایت، مبلغ فروش به اعتبار حساب کاربری شما اضافه خواهد شد

انتقال پول از حساب کاربری به حساب بانکی

اگر قصد انتقال پول از حساب کاربری به حساب بانکی خود را دارید به بخش برداشت اعتبار مراجعه کنید. در فیلد مورد نظر مقداری که قصد برداشت دارید را وارد کرده و انتخاب نمایید وجه به کدام حساب شما واریز شود. همچنین می توانید تاریخچه خرید ها و فروش های خود را در قسمت سفارشات مشاهده کنید.

برداشت ریالی

 نکته مهم در این بازار این می باشد که شما به هیچ عنوان نباید بدون آگاهی و کور کورانه وارد این بازار شوید؛ افراد زیادی فکر می کنند که کسب درآمد از این طریق بسیار آسان می باشد، اما این بازار هم خطر های خودش را دارد و اگر آگاهی لازم را نداشته باشید می تواند به شما ضرر های بزرگی را وارد نماید. پس سعی کنید قبل از ورود به این بازار پر فراز و نشیب آموزش های لازم را ببینید و بدون آگاهی به این بازار ورود نکنید.

شما با ثبت نام در وبسایت ارزینجا تمامی قوانین را قبول کرده اید؛ به این صورت که اگر از حساب کاربری شما خریدی انجام شود یا ارزی به فروش برسد، شما خودتان مسئول این معاملات می باشید و در صورتی که از حساب کاربری شما برای پول شویی و فیشینگ استفاده شود تمامی مسئولیت این معاملات بر عهده شما می باشد پس به هیچ عنوان اجازه ندهید شخص دیگری از حساب کاربری شما استفاده کند. 

جهت ثبت نام در سایت ارزینجا کلیک کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.