کسب درآمد از صرافی؛ بیت‌پین: قرعه‌کشی 3000 دلاری بی‌قرار!

اطلاعیه صرافی بیت پین

صرافی بیت‌پین در تازه‌ترین ماموریت خود برای کاربران جایزه 3 هزار تتری درنظر گرفته است. برای شرکت در این قرعه‌کشی 2 ماموریت درنظر گرفته شده تا بدون ترید کردن درآمد کسب کنید. در ادامه به بررسی بیش‌تر این قرعه‌کشی می‌پردازیم. با ما در خبر قرعه‌کشی 3 هزار تتر بی‌قرار همراه باشید.

وضعیت فعالیت قرعه‌کشی

در حال فعالیت

خلاصه کارها برای شرکت در قرعه‌کشی بیت‌پین

صرافیصرافی بیت‌پین
روش کسب درآمدانجام ماموریت‌ها در بیت‌پین لند
سرمایه اولیهنیاز به سرمایه اولیه دارد
جایزه3000 تتر
زمانتا 1401/11/25
پیش‌نیازثبت‌نام در صرافی بیت‌پین

پیش‌نیازهای شرکت در قرعه‌کشی بیت‌پین

برای شرکت در قرعه‌کشی بیت پین ابتدا باید در این صرافی ثبت‌نام کنید. اگر هنوز این‌کار را نکرده‌اید می‌توانید با استفاده از دو لینک زیر ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام نیز باید احراز هویت خود را در بیت پین تکمیل کنید.

راهنمای گام‌به‌گام شرکت در قرعه‌کشی

برای شرکت در قرعه‌کشی 3 هزار تتری بیت پین 2 ماموریت دارید.

  • در ماموریت اول تا پایان 25 بهمن وقت دارید تا با یک‌بار واریز بیش از 25 میلیون تومان، دیگر کارمزدی تا سقف 50 میلیون پرداخت نکنید. با این‌کار یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی رزرو خواهید کرد. برای واریز بیش از 25 میلیون تومان نیز می‌توانید از واریز با شناسه پرداخت استفاده کنید.
  • در ماموریت دوم نیز تا پایان 25 بهمن وقت دارید تا با دعوت کامل از یک دوست و انجام 3 معامله بالای 10 میلیون تومان مبلغ 2 تتر و 20 میلیون معامله بدون کارمزد از بیت پین هدیه بگیرید. با این روش شما 2 شانس برای شرکت در قرعه‌کشی دریافت خواهید کرد. در نهایت برای شرکت در قرعه‌کشی از این لینک اقدام کنید.

سلب مسئولیت

ما در تیم توکن باز صرفا به راه‌های مختلف کسب درآمد بدون ترید می‌پردازیم و هیچ‎‌گونه نظارتی روی صرافی یا نحوه انجام کار سرویس نداریم. لطفا در کامنت‌ها نظر و تجربه‌ی خود را از صرافی بیت پین با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. در صورتی که عمده کاربران گزارش خطا برای این سرویس اعلام کنند، در بخش وضعیت، آخرین وضعیت این مسابقه درج خواهد شد. از اینکه تا پایان خبر «قرعه‌کشی 3 هزار تتر بی‌قرار» همراه ما بودید سپاسگزاریم.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.