پک شیلد: 15 میلیون دلار اتریوم (Ethereum) از صرافی کریپتو دات کام به سرقت رفت

15 میلیون دلار اتریوم از صرافی کریپتو دات کام هک شد.

به گفته پک شیلد (PeckShield)، صرافی کریپتو دات کام (Crypto.com)، متحمل هک 15 میلیون دلاری شده است. به گزارش توکن باز به نقل از یوتودی، شرکت امنیت بلاک چین پک ‌شیلد (PeckShield)، از سرقت 4600 اتریوم (Ethereum)، معادل قیمت 15 میلیون دلار به دست هکرها از صرافی کریپتو دات کام (Crypto.com) خبر داده است.

صرافی کریپتو دات کام روز دوشنبه در صفحه رسمی خود توییتی منتشر کرد که طی آن اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی برداشت وجه را به دلیل فعالیت‌ های مشکوک متوقف کرده و تمامی موجودی کاربران دست ‌نخورده در حساب هایشان محفوظ است.

جالب است بدانید که برخی از کاربران این صرافی بزرگ ادعا کرده‌اند که سرمایه آنها در این صرافی از مقدار واقعی اش کمتر شده است. پک ‌شیلد (PeckShield)، اعلام کرده است که بخشی از ارزهای دیجیتال دزدیده شده، به کمک نرم‌ افزار انتقال ناشناس اتریوم (ETH) به اسم تورنادو کش (Tornado.Cash) بوده است.

14 ساعت طول کشید تا شرکت مرکزی سنگاپور برداشت ها را از سر بگیرد. همچنین در یکی از موضوعاتی که اخیراً در توییتر منتشر شده است، Kris Marszalek، مدیرعامل این صرافی بزرگ در توییتر خود اعلام کرد که هیچ سرمایه ای از مشتری ها از دست نرفته است.

او همچنین اضافه کرد که تیم کریپتو دات کام (Crypto.com) زیرساخت های صرافی را در پاسخ به این حادثه تقویت کرده است. آنها همچنان در حال انجام تحقیقات داخلی در مورد این حادثه امنیتی هستند.

منبع: یوتودی

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.