آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در ایرانیکارت

با افتخار همکاری توکن باز با صرافی ایرانیکارت، به عنوان عضو جدید سرویس مقایسه قیمت ارزهای دیجیتال را اعلام می‌کنیم؛ در این مقاله به آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی ارز دیجیتال می‌پردازیم.

اگر هنوز در صرافی ایرانیکارت ثبت نام نکرده‌اید، با استفاده از لینک زیر وارد سایت این صرافی شوید:همچنین در مقاله زیر می‌توانید آموزش ثبت نام و احراز هویت در این صرافی را مطالعه کنید:راهنمای خرید در ایرانیکارت

پس از تکمیل مراحل احراز هویت، اکنون می‌توانید درخواست خرید یا فروش خود را ثبت کنید. به منظور خرید و فروش رمز ارز در صرافی ایرانیکارت طبق مراحل زیر عمل کنید.

خرید و فروش در ایرانیکارت

پس از تایید هویت، حساب کاربری شما مجاز به خرید و فروش خواهد بود. برای خرید ارز دیجتال در صرافی ایرانیکارت مراحل زیر را دنبال کنید:

  • از منوی سمت راست گزینه رمزارز را انتخاب کنید تا دو گزینه «خرید و فروش» و «کیف پول سخت‌افزاری» برایتان نمایش داده شود.
  • گزینه خرید و فروش را انتخاب کنید تا به داشبورد رمزارزها بروید.
  • در این بخش ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب کنید و از دو گزینه اخر، خرید را انتخاب کنید.
داشبورد خرید و فروش ارز دیجیتال

با انتخاب گزینه خرید به صفحه انتخاب مقدار ارز برای خرید هدایت می‌شوید که حداقل و حداکثر مبلغ معامله نیز برای شما نمایش داده می‌شود.

انتخاب نوع معامله و ارز مورد نظر

پس از انتخاب میزان ارز و شبکه انتقال باید ادرس کیف پولی که می‌خواهید به آن ارز دیجیتال را واریز کنید وارد نمایید. اگر قبلا کیف پولی در ایرانیکارت ذخیره کرده باشید، همان آدرس برایتان نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را انتخاب کنید. در غیر این صورت یک کیف پول ایجاد کنید.

ایجاد کیف پول جدید در ایرانیکارت

بعد از انتخاب آدرس کیف پول و رفتن به مرحله بعدی، پیغام تایید برایتان نمایش داده می‌شود باید آن را تایید کنید. 

تایید اطلاعات خرید ارز دیجیتال

پس از تایید پرداخت، پیش فاکتور صادر و با انتخاب حساب بانکی، به درگاه پرداخت منتقل می‌شوید. پس از آن نیز ارز خریداری شده به کیف پول شما واریز خواهد شد.

پیش فاکتور خرید ارز دیجیتال

راهنمای فروش ارز دیجیتال

برای فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت، دو مرحله اول در بخش قبلی را پشت سر بگذارید و اینبار به جای انتخاب گزینه خرید در مرحله سوم، گزینه فروش را انتخاب کنید.

در این بخش باید مقدار فروش ارز را انتخاب کنید که حداقل و حداکثر آن مشخص شده است.

  • در مرحله بعدی باید شماره حسابی که می‌خواهید معادل ریالی فروش ارز به آن واریز شود را وارد نمایید. اگر قبلا حسابی در این بخش اضافه کرده باشید با انتخاب مستقیم آن به مرحله بعدی می‌روید.
طریقه فروش ارز دیجیتال در ایرانیکارت

بعد از انتخاب حساب به مراحل نهایی تایید فاکتور و فروش رمزارز رفته و فروش شما تکمیل می‌شود.

پیش فاکتور فروش ارز دیجیتال در ایرانیکارت

به‌ محض اینکه فروش انجام شد، معادل ریالی معامله به حساب بانکی شما شبا خواهد شد.

آیا صرافی ایرانیکارت معتبر است؟

توکن باز به دنبال بستری سالم برای رقابت صرافی‌های داخلی است. به منظور رسیدن به این هدف خدمات زیر را ارائه می‌دهیم:

ایجاد صفحه اختصاصی برای هر صرافی؛ شما در این صفحه می‌توانید آزادانه نظرات و انتقادات خود از عملکرد هر صرافی را ثبت کنید. در نتیجه، تمامی کاربران می‌توانند تجربه واقعی سایر کاربران هر صرافی را مشاهده کرده و تصمیم‌گیری خود مبنی بر انتخاب یا عدم انتخاب صرافی‌ها را آگاهانه و براساس دیتای واقعی انجام دهید. در صفحه زیر می‌توانید این اطلاعات در مورد صرافی ایرانیکارت را مشاهده کنیدسخن پایانی

شما کاربران توکن باز می‌توانید در صفحه اختصاصی صرافی ایرانیکارت نظرات و تجربیات خود در زمان کار با این صرافی را به اشتراک بگذارید. این نظرات توسط تیم توکن باز مطالعه و نکات مهم به صرافی انتقال خواهد یافت. بیان نظرات شما در بهبود سرویس‌های ما کمک بسیاری خواهد داشت.

سوالات پرتکرار

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.