تحلیل نات‌ کوین؛ آیا یک انفجار قیمتی در انتظار NOT است؟ (۱۹ تیر)

تحلیل ناتکوین

در بحبوحه کندی بازار، نات‌کوین (NOT)، پدیده مبتنی بر تلگرام، در سه روز گذشته عملکرد چشمگیری نشان داده است.این توکن در طول آخر هفته ۸۰٪ افزایش یافته و سرمایه‌گذاران و ناظران بازار را نسبت به عملکرد کوتاه‌مدت آن خوش‌بین کرده است.

آیا در حال حاضر خبری از نات‌کوین نیست؟

یک ماه پیش، نات‌کوین پس از افزایش بیش از ۵۰۰٪ در دو هفته، بازار را شوکه کرد. این پدیده مبتنی بر تلگرام، سفر خود را به عنوان یک ارز درون بازی برای یک بازی کلیکی سال گذشته آغاز کرد. اوایل امسال، این پروژه با اپلیکیشن پیام‌رسان و بلاکچین The Open Network (TON) یکپارچگی گسترده‌تری را تجربه کرد.

موفقیت چشمگیر آن بحث‌هایی را در میان سرمایه‌گذاران در مورد رمز ارزها و بازی‌های وب ۳ به وجود آورده است. برخی کاربران معتقدند که نات‌کوین در بازاریابی و بازی‌های وب ۳ انقلابی ایجاد کرده و راه را برای موج بعدی پروژه‌های Play-to-Earn در بلاکچین TON هموار کرده است.

اخیراً، این پروژه در همکاری با Helika Gaming، شتاب‌دهنده بازی تلگرام را رونمایی کرد. این همکاری به دنبال گسترش و افتتاح یک شتاب‌دهنده برای توسعه‌دهندگان بازی است که “موج بازی‌های تلگرام” را هدایت خواهند کرد.

به همین ترتیب، نات‌کوین اعلام کرد که پلتفرم Notcoin Explore، پلتفرم راه‌اندازی پروژه‌های وب ۳ در تلگرام، باز است. با بیش از ۲۰۰ پروژه که تاکنون از طریق نات‌کوین راه‌اندازی شده و بیش از ۲۲.۵ میلیون شرکت‌کننده، این پلتفرم به عنوان یک “موفقیت برد-برد” برای کاربران و توسعه‌دهندگان معرفی شده است.

کاربران با Notcoin Explore پروژه‌های وب ۳ را کشف کرده و پاداش دریافت خواهند کرد. در همین حال، پروژه‌ها به یک “مخاطب با انگیزه” دسترسی خواهند داشت و با یک “مدل جامعه‌محور” ساخته خواهند شد.

عملکرد نات‌کوین در نمودار هفتگی. منبع: NOTUSDT در TradingView
عملکرد نات‌کوین در نمودار هفتگی. منبع: NOTUSDT در TradingView

به نظر می‌رسد که این خبر به خوبی توسط جامعه نات‌کوین پذیرفته شده است. بسیاری از علاقه‌مندان به شبکه TON این تحولات را به عنوان یک سیگنال صعودی می‌دانند زیرا تیم نات‌کوین “برای بهره‌مندی از شبکه” در حال ساخت و توسعه است.

بازار کریپتو تحت الشعاع نات‌کوین

نات‌کوین علی‌رغم کندی اخیر در بازار، عملکرد قوی‌ای نشان داده است. در طول آخر هفته، این توکن شروع به بازیابی از ریزش هفته گذشته کرد و از معامله در قیمت 0.0094 دلار به نوسان بین محدوده قیمت 0.015 تا 0.017 دلار رسید.

بر اساس داده‌های CoinGecko، NOT عملکرد بهتری نسبت به بازار فعلی کریپتو و توکن‌های مشابه GameFi داشته و ۲۱.۵٪ رشد کرده است. افزایش ۸۰٪ این توکن، احساسات صعودی در مورد عملکرد کوتاه‌مدت و میان‌مدت NOT را برانگیخته است.

چندین ناظر بازار به عملکرد قیمتی نات‌کوین در سه روز گذشته اشاره کردند. آلت‌کوین شرپا از دست دادن فرصت خرید NOT پس از بازگشت آن در شب یکشنبه را ابراز تأسف کرد، زیرا این توکن در چند روز گذشته به صورت هماهنگ حرکت کرده و اعداد بزرگی را ثبت کرده است.

بر اساس گزارش وایکینگ ایکس‌بی‌تی، NOT به خوبی بالاتر از میانگین متحرک ۱۰۰ روزه (MA) جهش کرد. به گفته این سرمایه‌گذار کریپتو، این توکن یک حمایت واضح در 0.016 دلار و یک مقاومت در 0.02 دلار دارد که باعث می‌شود “به نظر برنده باشد.”

جهش NOT بالاتر از میانگین متحرک ۱۰۰ روزه. منبع: VikingXBT در X.
جهش NOT بالاتر از میانگین متحرک ۱۰۰ روزه. منبع: VikingXBT در X.

تحلیلگر کریپتو، ورلد آو چارتز، اظهار داشت که شکست NOT از کانال نزولی تأیید شده است. این تحلیلگر انتظار دارد که NOT “به سمت موج صعودی ۸۰٪-۹۰٪” حرکت کرده و به یک بالاترین قیمت جدید (ATH) بالاتر از 0.3 دلار برسد.

منبع: NewsBTC

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.