سری جدید ایردراپ نات کوین در راه است!

نات کوین

بازی وایرال تلگرام Notcoin یک “شروع تازه” را در میان کمپینی که تقریباً ۸ میلیون دلار توکن NOT را یا خواهد سوزاند یا به جامعه اهدا خواهد کرد، به نمایش گذاشته است.این بازی tap-to-earn توجه بیش از ۳۵ میلیون بازیکن را که اوایل امسال با زدن روی صفحه نمایش برای جمع‌آوری توکن‌های دیجیتال مشغول بودند، به خود جلب کرد. این سکه‌ها بعداً در بزرگترین راه‌اندازی توکن بازی کریپتویی سال ۲۰۲۴ به توکن‌های NOT تبدیل شدند.

شروع تازه نات کوین و ایردراپ جدید

موفقیت نات‌کوین تا حد زیادی به احتمال یک ایردراپ بستگی داشت، اما اکنون که این موضوع از بین رفته است، بازی به دنبال راه‌های جدیدی برای حفظ جذابیت بازیکنان است. به همین ترتیب، توسعه‌دهندگان شروع به سوزاندن توکن‌های NOT کرده‌اند تا عرضه را کاهش دهند و همچنین به بازیکنان پاداش دهند، و در عین حال نوعی “شروع تازه” را نوید می‌دهند.

روز سه‌شنبه، تیم Notcoin اعلام کرد که ۳ میلیون دلار از توکن‌های NOT که مطالبه نشده بودند، سوزانده شدند و از گردش خارج شدند. علاوه بر این، تیم به Decrypt تأیید کرد که ۵ میلیون دلار دیگر از توکن‌های NOT به عنوان “پاداش” به اعضای جامعه توزیع خواهد شد. در ابتدا این مبلغ ۴.۲ میلیون دلار اعلام شده بود، اما ممکن است به دلیل نوسانات قیمت توکن کریپتو، این مبلغ تغییر کرده باشد.

در ماه می، نات‌کوین مأموریت‌های کسب درآمدی را راه‌اندازی کرد که به بازیکنان امکان می‌دهد به طور غیرفعال کریپتو کسب کنند. بسته به میزان درآمد شما در بازی، یک رتبه به شما اختصاص داده می‌شود که بالاترین سطح آن پلاتینیوم است. این توکن‌های اضافی که به عنوان “پاداش” توزیع می‌شوند، به افراد دارای رتبه طلایی و پلاتینیوم اختصاص خواهند یافت.

هر توکن NOT که از کمپین ایردراپ مطالبه نشده باشد، به خزانه Notcoin منتقل خواهد شد، که تیم تأیید کرده است برای حمایت از توسعه آینده پروژه استفاده خواهد شد. در نهایت، ۹۵٪ از توکن‌های NOT توسط جامعه نگهداری خواهند شد و ۵٪ باقی‌مانده در خزانه نات‌کوین قرار خواهد گرفت.

چند ساعت پس از اعلام این خبر در روز چهارشنبه، نوعی آغاز جدید در کانال رسمی تلگرام Notcoin معرفی شد.

در پیام آمده بود: “ریست بزرگ، شروع تازه”. با کلیک بر روی هایپرلینک در پیام، شما به کانال تلگرام Lost Dogs Co. هدایت می‌شوید که اخیراً یک گرافیک با تصویر یک سکه NOT منتشر کرده بود. آن گرافیک نیز در کانال Notcoin به اشتراک گذاشته شده بود.

Lost Dogs چیست؟

مجموعه‌ای از ۲۲۲۲ NFT به صورت تصادفی تولید شده است که در اوایل سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد و بر روی شبکه The Open Network (TON)، همان شبکه‌ای که نات‌کوین نیز از آن استفاده می‌کند، قرار دارد. بر اساس اطلاعات GetGems، یکی از بازارهای پیشرو NFT در شبکه TON، Lost Dogs طی ۳۰ روز گذشته هفتمین حجم کل فروش را داشته است.

Lost Dogs و ناتکوین

در توضیحات GetGems آمده است: “با استفاده از مکانیزم تولید مثل ویژه ما، می‌توانید بیش از ۱.۵ میلیون سگ منحصر به فرد ایجاد کنید. برای سفارشی‌سازی بیشتر سگ‌هایتان، می‌توانید از مجموعه Mutagen برای دستکاری DNA سگ‌های خود در طول تولید مثل استفاده کنید و پتانسیل جهش یافته فرزندانشان را افزایش دهید!”

Lost Dogs چه ارتباطی با بازی کلیکی ناتکوین دارد؟

اوایل امسال، ساشا پلاتوینوف، بنیان‌گذار Open Builders و هم‌خالق نات‌کوین به Decrypt گفت که این پروژه قصد دارد به “نتفلیکس بازی‌های اجتماعی وایرال” تبدیل شود.

او توضیح داد که موفقیت نات‌کوین برای ایجاد یک سکوی پرتاب برای سایر توسعه‌دهندگان مستقل به منظور ایجاد بازی‌های اجتماعی وایرال کریپتویی خودشان استفاده خواهد شد. این پروژه‌ها می‌توانند از زیرساخت و مخاطبی که Open Builders برای خود ایجاد کرده است، استفاده کنند و به تقویت اقتصاد مبتنی بر توکن بازی ادامه دهند.

در نتیجه، طرفداران شروع به گمانه‌زنی کرده‌اند که آیا این اشاره به Lost Dogs ممکن است آغاز این حرکت باشد، اما هنوز هیچ چیزی در این زمینه اعلام نشده است.

آینده نات‌کوین، همان‌طور که توسط پلاتوینوف بیان شده، محیطی شبیه به نتفلیکس با بازی‌های قابل بازی و آزمایش‌های اجتماعی است که در آن کاربران از یک تجربه به تجربه دیگر می‌پرند. این دیدگاه توسط شبکه TON و رابطه منحصربه‌فرد آن با تلگرام پشتیبانی می‌شود، که اجازه می‌دهد داده‌ها و ارتباطات از یک تجربه به تجربه دیگر منتقل شوند.

منبع: Decrypt

سوالات متداول

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.