آموزش خرید و فروش در صرافی او ام پی فینکس

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی او ام پی فینکس

ما در مقاله پیشین با نحوه ی ثبت نام و احراز هویت در صرافی او ام پی فینکس آشنا شدیم. حال می خواهیم به بررسی نحوه خرید و فروش بپردازیم.برای خرید و فروش در بازار اصلی می‌بایست ابتدا ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل نمایید. سپس کیف پول خود را به صورت ریالی یا ارزی شارژ کنید. از قسمت بازار اصلی، ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

جهت ثبت نام در سایت او ام پی فینکس کلیک کنید.  

در بالای صفحه جدیدی که برای شما نمایش داده شده، می‌توانید نمودار آنلاین ارز را مشاهده کنید. قسمت پایین نمودار سمت راست مربوط به خرید و سمت چپ مربوط به فروش است و با توجه به تابلوها می‌توانید در خواست خود را انتخاب کنید. در صورت عدم وجود قیمت مورد نظر در تابلو، می‌توانید با توجه به قیمت آنلاین درخواست خود را وارد و ثبت کنید؛ منتظر شوید تا درخواست شما انجام شود. در زمان خرید از ریال شما کم و به موجودی ارزی شما اضافه می‌شود و در زمان فروش بالعکس. به محض اینکه معامله شما انجام شود، کیف پول صرافی او ام‌ پی فینکس شما شارژ می‌شود.

خرید و فروش در  بازار حرفه‌ای

برای خرید و فروش در بازار حرفه‌ای می‌بایست ابتدا با تفاوت بازار اصلی و بازار حرفه‌ای آشنا شوید؛ در بازار اصلی مبنا بر ریال و ارز به تومان اما در بازار حرفه‌ای مبنای ارزی به تتر است. برای شروع معامله، به صورت تتر یا ارزی کیف پول ارز دیجیتال خود را شارژ کنید. از قسمت بازار اصلی ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. در بالای صفحه جدیدی که برای شما نمایش داده می‌شود نمودار آنلاین ارز را می‌توانید مشاهده کنید.

قسمت پایین نمودار سمت راست مربوط به خرید و سمت چپ مربوط به فروش است و با توجه به تابلوها می‌توانید در خواست خود را انتخاب کنید. در صورت عدم وجود قیمت مورد نظر در تابلو، می‌توانید با توجه به قیمت آنلاین در خواست خود را وارد و ثبت کنید؛ منتظر شوید تا درخواست شما انجام شود. در زمان خرید از تتر شما کم می‌شود و به موجودی ارزی شما اضافه می‌شود و در زمان فروش بالعکس. به محض اینکه معامله شما انجام شود، کیف پول اوام‌پی فینکس شما شارژ می‌شود.

سفارش خرید یا فروش خود را ثبت کردم. چقدر زمان میبرد تا انجام شود؟

خرید و فروش در پلتفرم اوام‌پی فینکس به صورت p2p است (یعنی کاربران با یکدیگر خرید و فروش می‌کنند)، با توجه به قیمتی که در تابلو گذاشتید می‌بایست صبر کنید تا از سمت خریدار یا فروشنده انجام شود.

جهت ثبت نام در سایت او ام پی فینکس کلیک کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.