تریدر مشهور، کدام ارز دیجیتال را پیشنهاد می‌کند؟

بهترین سرمایه گذاری

تحلیلگر ارز دیجیتال، مایلز دویچر، تحلیل‌هایی را در مورد فرصت‌های بالقوه آلت‌کوین‌ها ارائه داده است، در حالی که بازار ارز دیجیتال شاهد یک اصلاح شدید است و بسیاری از آلت‌کوین‌ها پس از سودهای اخیر، در حال تثبیت هستند. تحلیل دویچر بر چندین آلت‌کوین متمرکز است که به نظر می‌رسد برای حرکت صعودی قابل توجه آماده باشند.

BTC، AVAX، و INJ در بین اصلاحات بازار قدرتمند هستند

بیت‌کوین (BTC)، که آلت‌کوین نیست بلکه بزرگ‌ترین ارز دیجیتال در بازار است، یکی از ارز‌هایی است که دویچر به آن اشاره می‌کند، و می‌گوید که در حال حاضر در حال تست دوباره شکست یک کانال صعودی در نمودار روزانه است.

ادامه روند برای AVAX

آلت‌کوین دیگری که دویچر یاد می‌کند، Avalanche (AVAX) است، که او آن را به عنوان یکی از رهبران واضح آلت‌کوین‌ها توصیف می‌کند. با وجود رکود بازار، AVAX به سرعت از افت خود بهبود یافته است و دویچر انتظار ادامه بیشتری دارد.با این حال، وی اظهار دارد که نسبت ریسک-پاداش برای AVAX کاهش یافته است و پیشنهاد می‌کند که به دیگر گزینه‌ها که تاکنون رشد قیمتی قابل توجهی نداشته‌اند، نگاه کنید.

نمودار روزانه قیمت AVAX/USDT
نمودار روزانه قیمت AVAX/USDT

Injective Protocol (INJ)

Injective Protocol (INJ) یکی دیگر از عملکردهای برجسته‌ای است که توسط دویچر ذکر شده است. با وجود کاهش کلی بازار آلت‌کوین‌ها، INJ همچنان در محدوده سبز قرار داشته و افزایش ۱۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته نشان داده است.دویچر عملکرد INJ را در چند هفته گذشته ستایش کرده و پیشنهاد می‌کند در زمان‌های اصلی اصلاح بازار، آن را جمع‌آوری کنید.

Celestia (TIA)

دویچر همچنین توجه را به Celestia (TIA) جلب می‌کند، یک ارز که در طی اصلاح اخیر بازار، استقامت نشان داده است.او به داستان قوی “Solestia” پیرامون TIA اشاره می‌کند، با چندین پروژه مهم که به زودی راه‌اندازی خواهند شد، که نشان‌دهنده علاقه احتمالی افراد آگاه است.

Immutable X (IMX)

Immutable X (IMX) به عنوان یک آلت‌کوین پیشرو در بخش بازی‌ها مورد توجه قرار گرفته است. دویچر به تلاش‌های آن برای رسیدن به سطح مقاومت بعدی در ۲.۶۰ دلار اشاره می‌کند و با بیش از ۴۰۰ بازی که در پلتفرم راه‌اندازی شده است، بر پایه‌های قوی آن تاکید دارد.

PrimeDAO (PRIME)

PrimeDAO (PRIME) یکی از برترین انتخاب‌های دویچر در بخش بازی‌ها است. محبوبیت بازی آنها، Parallel، در حال افزایش است و لیست شدن آتی آن در کوین‌بیس برای معامله‌گران خرده‌ به عنوان یک عامل مهم تحریک‌کننده دیده می‌شود. دویچر پیشنهاد می‌کند که PRIME در حال حاضر در حالت کشف قیمت است و حرکت صعودی بیشتر غیرمنتظره نخواهد بود.

آلت‌کوین‌های زیر قیمت

در ادامه به آلت‌کوین‌هایی که رشد قابل توجهی تجربه نکرده‌اند، دویچر به Sei Network (SEI) و Sui (SUI) اشاره می‌کند. دویچر پیشنهاد می‌کند که این دو آلت‌کوین ممکن است در شرایط فعلی بازار زمان درخشش خود را داشته باشند.

Near Protocol (NEAR)

Near Protocol (NEAR) ارز دیگری است که دویچر معتقد است ممکن است آماده برای شکستن رکورد باشد. او به نبود مقاومت قابل توجه در مسیر رسیدن به ۵ دلار اشاره می‌کند، که نشان‌دهنده پتانسیل برای حرکت قیمتی قابل توجه است.

Arbitrum (ARB)

دویچر همچنین در مورد Arbitrum (ARB) صحبت می‌کند و پیشنهاد می‌کند که مردم آن را به عنوان یک گزینه بالقوه در نظر می‌گیرند. دویچر حدس می‌زند که راه‌اندازی یک ارز میمکوین و لیست آینده آتی Arbitrum در کوین‌بیس می‌تواند جذب نقدینگی کرده و فصل لایه ۲ (L2) را آغاز کند.

ریکاوری ARB Arbitrum در نمودار روزانه
ریکاوری ARB Arbitrum در نمودار روزانه

اکوسیستم Solana

در اکوسیستم Solana، دویچر به ایردراپ‌های اخیر شبکه Pyth (PYTH)، Juggernaut (JTO)، و Jupiter (JUP) اشاره می‌کند.دویچر به هیجان پیرامون فارم ایردراپ اشاره می‌کند و پیشنهاد می‌دهد که هنوز ممکن است فرصت‌هایی در اکوسیستم وجود داشته باشد.

Frax Share (FXS)

دویچر به Frax Share (FXS) و به هاوینگ قریب‌الوقوع، راه‌اندازی Fraxchain در سه‌ماهه اول ۲۰۲۴، و احتمال عرضه frxETH V2 اشاره می‌کند. دویچر معتقد است که FXS در حال حاضر زیر قیمت ارزیابی شده و به احتمال یک ایردراپ آینده اشاره می‌کند.

منبع: NewsBTC

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.