ریوشی خالق شبکه شیبا اینو این شبکه را ترک کرد! آیا شاهد مرگ توکن Shib هستیم؟

محبوبیت شیبا اینو (Shiba Inu) و جهش 40 درصدی آن

طی اتفاقی ناگهانی، ریوشی بنیان‌گذار ناشناس رمز ارز محبوب شیبا اینو تمامی توییت‌ها و پست‌های خود در پلتفرم مدیوم و تمامی پست‌های خود در توییتر را به‌طور ناگهانی حذف کرد. این اتفاق کاربران را شگفت‌زده کرد و منجر به افزایش ترس در بازار شد. بسیاری اعتقاد دارند با خروج او شاهد ریزش قیمت Shib در بازار خواهیم بود. آیا اتفاق لونا برای شیبا اینو نیز تکرار می‌شود؟

پیش از رخ دادن این اتفاقات، وی گفته بود:

من مهم نیستم و روزی بدون اطلاع قبلی می‌روم. دوستانِ من، روی شیبا تمرکز کرده و در جهت مثبت حرکت کنید.

همچنین بنیان‌گذار قاتل دوج کوین در پاسخ به شیتوشی کوساما (توسعه‌دهنده‌ی اصلی شیبا اینو) گفت:


لطفا حرف بی‌ربط نزده و روی SHIB، LEASH،  BONE، SHIBOSHIS و SHIBA Metaverse تمرکز کنید.

شیتوشی کوساما نیز در پاسخ به این توییت گفت که پروژه‌ی شیبا اینو با قدرت رو به جلو حرکت کرده و روند مثبت آن متوقف نخواهد شد.

همچنین وی گفت که به‌زودی به‌روزرسانی‌ای درباره وضعیت رخ داده منتشر خواهد کرد. هنوز مشخص نشده که انگیزه‌ی ریوشی از اینکار چه بوده و چه ایده‌ای برای جامعه‌ی شیبا اینو دارد.

پس از اعلام این خبر، شیبا اینو با کاهش قیمتی 1 درصدی مواجه شده و با اصلاح قیمت بیش‌تر مواجه نشده است. در زمان نگارش این خبر شیبا اینو در سطح قیمت 0.00001192 دلار معامله شده و در جایگاه شانزدهمین رمز ارز برتر بازار قرار دارد.

با رفتن ریوشی، برخی از کاربران بر این باور هستند که شیبا اینو به سرنوشت لونا دچار شده و با اصلاح قیمت شدید مواجه خواهد شد که این اتفاق تاکنون رخ نداده است. شما همراهان توکن باز چه آینده‌ای را برای شیبا اینو متصور هستید؟ لطفا نظرات ارزشمند خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.