تحلیل ارزشیبا؛ آیا روند نزولی SHIB ادامه خواهد یافت؟

تحلیل ارزشیبا؛ آیا باز هم شاهد سقوط قیمت SHIB خواهیم بود؟

پس از سپری کردن روزهای سخت و طاقت‌فرسا، حالا شیبا اینو طی شبانه‌روز اخیر با رشد قیمت 2 درصدی مواجه شده اما آیا اصلاح قیمت آن به‌طور کامل به پایان رسیده است؟ امروز قصد داریم در تحلیل شیبا اینو به این سوال مهم پاسخ بدهیم. با ما در تحلیل ارزشیبا همراه باشید.

تحلیل ارزشیبا

شیبا اینو کاهش قیمت زیادی را تجربه کرد و به‌نظر کاهش قیمت آن ادامه خواهد یافت. هم‌اکنون SHIB پایین‌تر از میانگین‌های متحرک نمایی 8 روزه و ساده‌ی 21 معامله شده و دو میانگین متحرک در حال برخورد به یک‌دیگر هستند. درصورت تداوم یافتن این شرایط، الگوی نزولی death cross تکمیل خواهد شد.

نمودار شیبا اینو در تایم فریم 12 ساعته
نمودار شیبا اینو در تایم فریم 12 ساعته

با رخ دادن چنین اتفاقی، احتمالا شاهد سقوط قیمت بیش‌تر و 20 درصدی شیبا اینو و رسیدنِ آن به سطح 0.00000978 دلار خواهیم بود.

استفاده از سرویس توکن باز؛ شناسایی بهترین قیمت خرید و فروش شیبا اینو

خرس‌ها در 29 ژوئیه با موفقیت تمامی دستاوردهای خرس‌ها را از بین بردند و حالا شاخص حجم معاملات نیز در زمین آنها بازی می‌کند. گاوها در حجم معاملات شیبا اینو شکست خوردند و به‌نظر از بازار این رمز ارز کنار کشیده‌اند.

با این حال شیبا اینو هنوز هم پتانسیل تغییر شرایط و رشد قیمت را داشته و اگر گاوها بتوانند میانگین‌های متحرکی که ذکر کردیم را متوقف کنند احتمال افزایش قیمت 13 درصدی شیبا اینو وجود دارد. بدین صورت اولین هدف گاوها برای شیبا اینو در کوتاه‌مدت سطح قیمت 0.00001400 دلار خواهد بود. این سناریو روند نزولی را باطل نخواهد کرد. گاوها برای باطل کردن چشم‌انداز نزولی باید از سطح قیمت 0.000018 دلار عبور کنند.

اهداف قیمت ارزشیبا

همانطور که اشاره کردیم، هدف خرس‌ها برای شیبا اینو، رسیدن به سطح حمایت 0.00000978 دلار است. از سوی دیگر دو سطح مقاومت 0.000014 و 0.000018 دلار نیز اهداف گاوها هستند و باید دید چه اتفاقاتی در روزهای آتی رخ خواهد داد.

استفاده از سرویس توکن باز؛ فرصت آربیتراژ شیبا اینو و کسب سود مطمئن

سخن پایانی

شما همراهان توکن باز چه تحلیلی نسبت به شیبا اینو دارید؟ آیا شاهد سقوط قیمت بیش‌تر  SHIB خواهیم بود؟ لطفا نظرات و تحلیل‌های خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. ممنون از اینکه تا پایان تحلیل شیبا اینو همراه ما بودید.

منبع: FXstreet

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.