کدام میم کوین‌ها به زودی ۲ برابر می‌شوند؟

معرفی پروژه

با تداوم روند صعودی در بخش میم‌کوین‌ها، توکن‌های مبتنی بر جمعیت همچنان انتخاب سرمایه‌گذاران در سال ۲۰۲۴ باقی مانده‌اند. با شروع نیمه دوم سال ۲۰۲۴ و بهبود نسبی احساسات در مقایسه با سه‌ماهه دوم، احتمال ادامه‌دار شدن روند صعودی در این کوین‌های با عملکرد بالا وجود دارد.در میان بهترین عملکردها، توکن‌های BONK، BRETT و MEW در سطح ۲۴ ساعت رتبه بالایی دارند. با احتمال دو برابر شدن قیمت در این ماه، فرصت‌های خرید در پایین و فروش در بالا در این توکن‌ها دیده می‌شود.

توکن MEW در داخل مثلث، نوید شکست صعودی می‌دهد

با کاهش نوسانات، توکن MEW نشان‌دهنده تشکیل مثلث در نمودار روزانه است. با حمایت از سطح ۲۳.۶۰٪ فیبوناچی، بازگشت دو کف نویدبخش یک چرخه صعودی در این میم‌کوین است.

نمودار روزانه قیمت MEW/USD
نمودار روزانه قیمت MEW/USD

با تقویت چرخه صعودی، خطوط MACD و سیگنال یک تقاطع مثبت را نشان می‌دهند و میم‌کوین در چهار روز ۱۷٪ افزایش یافته است. علاوه بر این، قیمت توکن MEW از سطح ۳۸.۲۰٪ فیبوناچی عبور کرده و نشان‌دهنده احتمال افزایش تا سطح ۵۰٪ به قیمت ۰.۰۰۵۳۸۷ دلار است.

با بهبود بازار کریپتو، این میم‌کوین می‌تواند از خط روند بالایی عبور کرده و یک رالی شکست ایجاد کند. با افزایش مومنتوم، روند صعودی می‌تواند از مرز روانی ۰.۰۱۰ دلار عبور کرده و به سطح ۱.۶۱۸ فیبوناچی به قیمت ۰.۰۱۲ دلار برسد.

افزایش عظیم قیمت BONK تا ۰.۰۰۰۰۸۳۲۱ دلار

پس از بازگشت صعودی که منجر به شکست کانال شد، قیمت BONK یک کندل بزرگ با ۱۲٪ افزایش تشکیل داده است. با عبور از سطح ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار، این میم‌کوین می‌تواند به زودی سطح ۵۰٪ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار را به چالش بکشد.

نمودار روزانه قیمت BONK/USD
نمودار روزانه قیمت BONK/USD

با یک کندل اینگولفینگ صعودی و افزایش مومنتوم روند به دلیل شکست کانال، BONK نوید افزایش عظیمی را می‌دهد.

علاوه بر این، تقاطع صعودی در خطوط MACD و سیگنال، چرخه صعودی را از خط روند حمایتی طولانی‌مدت تقویت می‌کند.

طبق سطوح فیبوناچی، روند صعودی می‌تواند به اوج قبلی بالاتر از مرز روانی ۰.۰۰۰۰۵۰ دلار برسد. همچنین، یک هدف صعودی در سطح ۱.۶۱۸ فیبوناچی ممکن است به قیمت ۰.۰۰۰۰۸۳۲۱ دلار محقق شود.

آیا میم‌کوین جدید BRETT در ماه ژوئیه دو برابر خواهد شد؟

با روند صعودی چشمگیر، قیمت توکن BRETT در یک روند صعودی باقی مانده است. این روند صعودی یک خط روند حمایتی مهم با EMA‌های پویا ۵۰ و ۲۰۰ تشکیل می‌دهد که در نمودار ۴ ساعته به دنبال تشکیل کف‌های بالاتر است.

نمودار روزانه قیمت BRETT/USD
نمودار روزانه قیمت BRETT/USD

پس از شکست مثلث، رالی شکست دیگری تا خط روند برای یک بازگشت تازه کاهش می‌یابد. میم‌کوین در ۱۰ روز گذشته ۲۲٪ افزایش یافته و به دنبال عبور از مرز ۰.۲۰ دلار برای ثبت یک اوج تاریخی جدید است.

طبق سطوح فیبوناچی مبتنی بر روند، توکن BRETT می‌تواند به سطح ۱.۶۱۸ به قیمت ۰.۳۵ دلار برسد. در حال حاضر، این میم‌کوین با قیمت ۰.۱۶ دلار معامله می‌شود و در این هفته ۷.۲۵٪ افزایش داشته است.

منبع: CoinPedia News

توجه: مقاله‌ای که مطالعه کردید، یک ترجمه‌ی فارسی از منابع انگلیسی زبان، صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی به کاربران عزیز توکن‌باز است. موارد و پروژه‌های معرفی شده، توصیه مالی نیستند، و در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری هستید. تحقیقات بیشتر انجام دهید و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.