قوانین ایردراپ توکن LayerZero اعلام شد

لیر زیرو

قوانین ایردراپ توکن LayerZero اعلام شد، تراکنش‌های اولیه سه برابر پاداش خواهند گرفت.

نکات کلیدی

  • قوانین ایردراپ توکن LayerZero اعلام شد و شرکت‌کنندگان اولیه با توزیع 23.8٪ از توکن‌ها به جامعه و سازندگان پاداش خواهند گرفت.
  • تدابیر سختگیرانه ضد سیبل (Sybil) افرادی که به حملات مشکوک هستند را مستثنی می‌کند یا به صورت جزئی پاداش می‌دهد و ممکن است کیف پول‌های آن‌ها به صورت عمومی فاش شود.
  • در اعلامیه اخیر، برایان پلگرینو، مدیر عامل LayerZero Labs، قوانین نهایی ایردراپ مورد انتظار را شرح داد.

قوانین ایردراپ توکن LayerZero فاش شد

ایردراپ توکن LayerZero به شرکت‌کنندگان اولیه به طور قابل توجهی پاداش می‌دهد و برای تراکنش‌های اولیه پاداش سه برابر ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، افرادی که در مراحل بعدی حداقل سه تراکنش انجام دهند، 50 توکن اضافی دریافت خواهند کرد. به طور کلی، 594,641 شرکت‌کننده از ایردراپ توکن LayerZero بهره‌مند خواهند شد که بیشتر آن‌ها بین 50 تا 250 توکن دریافت خواهند کرد.

موفقیت تأمین مالی و جنجال‌های ایردراپ

LayerZero به دلیل پروتکل نوآورانه خود که امکان اتصال بلاک‌چین‌های مختلف بدون واسطه‌های شخص ثالث را فراهم می‌کند، شناخته شده است. در حال حاضر، این پروتکل توسط Stargate و Radiant Capital استفاده می‌شود که هر دو پس از تصویب اسنپ‌شات شاهد افزایش جزئی در تعداد توکن‌های بومی خود بوده‌اند.

در آوریل گذشته، LayerZero در یک دور تأمین مالی سری B مبلغ 120 میلیون دلار تأمین کرد که شامل کمک‌های قابل توجهی از Andreessen Horowitz و Sequoia Capital بود. این دور تأمین مالی ارزش شرکت را به 3 میلیارد دلار رساند و موقعیت بازار آن را تقویت کرد.با نگاهی به آینده، در 17 ژوئن (28 خرداد)، ایردراپ جنجالی zkSync انجام خواهد شد که باعث شده ZK Nation توضیحات بیشتری ارائه دهد. هر دو پروژه zkSync و EigenLayer با واکنش منفی جامعه نسبت به معیارهای ایردراپ و عدالت در توزیع مواجه شده‌اند. مسئله مداوم حملات سیبل نیز دیدگاه جامعه نسبت به این ایردراپ‌ها را خدشه‌دار کرده است.

منبع: Coincu

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.