آموزش ثبت نام و احراز هویت در صرافی رابین کش

3 1 scaled

 برای شروع خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران داشتن حساب کاربری در پلتفرمی با امنیت بالا و کارایی زیاد، یکی از ملزومات میباشد. صرافی رابین‌کش با عنوان جامع‌ترین صرافی ایران ، با بیش از ۴ سال سابقه در حال فعالیت در عرصه کریپتوکارنسی میباشد. ثبت نام و احراز هویت در صرافی رابین کش اولین مرحله برای شروع خرید و فروش بیت کوین و هر رمز ارز دیگر پیدا کردن یک صرافی ارز دیجیتالی بسیار آسان است.

جهت ثبت نام در صرافی رابین کش کلیک کنید.

ورود عضویت
ورود عضویت

از اینجا برای ورود شماره موبایل فعال خود را وارد کنید؛ کد ۶ رقمی ورود به سایت، به شماره موبایلی که وارد کرده‌اید، ارسال خواهد شد؛ آن را در فیلدهای مشخص شده وارد کنید.  در این مرحله، شما وارد حساب کاربری خود میشوید.    

کد فعال سازی
کد فعال سازی

احراز هویت صرافی رابین‌کش

 کاربران برای دسترسی به همه امکانات و قابلیت های این صرافی بایستی فرآیند احراز هویت را تکمیل کنند.  در این بخش، اطلاعات شخصی کاربران به منظور احراز حقیقی بودن هویت افراد و جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده و کلاهبرداری دریافت می‌شود.این در صورتی ست که کلیه اطلاعات دریافت شده از کاربران کاملا نزد سایت محفوظ می‌باشد.  

احراز هویت
احراز هویت

احراز هویت رابین‌کش شامل ۵ مرحله میباشد که در مرحله اول شما باید به ثبت اطلاعات فردی اقدام کنید. 

احراز هویت در رابین کش
احراز هویت در رابین کش

در مرحله دوم شماره همراه دارای حساب کاربری در واتساپ و شماره ثابت ثبت می گردد.

احرازهویت و حساب کاربری
احرازهویت و حساب کاربری

در مرحله سوم ثبت کارت بانکی‌ای که قصد خرید از آن را دارید در سامانه رابین‌کش ثبت میگردد. 

احراز هویت رابین کش
احراز هویت در صرافی رابین کش

مرحله چهارم مربوط به ارسال عکس از کارت ملی شما و عکس سلفی با در دست داشتن کارت ملی، کارت بانکی و متن دست نوشته.

احراز هویت در صرافی رابین کش
احراز هویت در صرافی رابین کش

در مرحله بعد یعنی مرحله پنجم، جهت بررسی صحت شماره‌ی تلفن ثابت فرد متقاضی، همکاران ما از دفتر رابین‌کش با این شماره تماس خواهند گرفت. در صورت پاسخگویی فرد متقاضی، تایید نهایی انجام خواهد شد. 

پس از تایید نهایی مدارک توسط ادمین رابین‌کش، احراز‌هویت شما با موفقیت انجام شده‌است و شما می‌توانید به راحتی در بستر رابین‌کش معامله کنید. در صورتی که کد معرف دارید، می توانید با ورود به بخش دعوت دوستان این کد را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با ایجاد کدهای دعوت، از تراکنش‌های دوستانتان کارمزد دریافت کنید و معرف آنها در پلتفرم رابین‌کش باشید .

 زمان احراز هویت 

 زمان فرایند احراز هویت رابین‌کش بسته به تعداد افراد در صف احراز‌هویت می باشد و متغیر است اما لازم به ذکر است که حداکثر تا ۱۲ ساعت پس از ثبت اطلاعات و ارائه‌ی مدارک انجام خواهد شد. 

در مقاله ی بعدی با آموزش خرید و فروش در صرافی رابین کش آشنا می شویم.

جهت ثبت نام در صرافی رابین کش کلیک کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.